מידע שימושי איך להירגע?

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
לעשות דמיון מודרך...
לחשוב על דברים שכייף לחשוב עליהם ולתת למחשבות לעוף
יש אומרים לחשוב על ים אבל זה הרעיון....
לחילופין אפשר להשים איזה הרצאה יפה אבל לא מידי מעניינת שלא תעורר עניין!

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני ראיתי שעוזר לי לחשוב על מה שקרה במהלך היום- עד לפרטים הקטנים (על איזה קו אוטובוס עליתי, איך היה נראה X, איזה רחובות הלכתי וכו')

ספיידרמן

משתמש מקצוען
לא צריך מרשם כי זה טבעי לגמרי,
בהבטחה ממי?
ולא ממכר כי אין בו שום חומר שיכול למכר...
מכירה מנסיון...

ועוד עצות-
לא לשהות במיטה כשלא הולכים לישון,
לשתות חלב חם, להחשיך את החדר,
כשעתיים לפני השינה להפחית פעילות גופנית, ולהמעיט באוכל,
לתת לגוף להרפות עד שנכנס למצב שינה.[ולא לחשוב אני לא נרדם, אני עדיין לא נרדם, אוף לא מצליח להירדם...]

אמונה וביטחון

משתמש מקצוען
@צנובר אם את בענין סגולות מהמקורות:
בתלמוד במסכת פסחים (קיב.) מובא: אמר רב יוסף "ידא אפותא – דרגא לשינתא", כלומר אדם שישן כשידו על מצחו, מסוגל להביא את השינה.

בספר סגולות ישראל כתב לכוין בשם אִתִּיאֵ"ל "ויישן מיד".
וכן לאמר פסוקים אלו כמה פעמים עד שיישן, והם מסוגלים גם לשמירה: תּוֹרָה צִוָּה לָנוּ מֹשֶׁה מוֹרָשָׁה קְהִלַּת יַעֲקֹב: אֵשׁ תָּמִיד תּוּקַד עַל הַמִּזְבֵּחַ לֹא תִכְבֶּה: סֵעֲפִים שָׂנֵאתִי וְתוֹרָתְךָ אָהָבְתִּי: אוֹר זָרוּעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תרגיל פשוט ומדהים שעוזר להתקפי חרדה:
לנשוף לאט לאט במשך 5 שניות ואז לקחת נשימה עמוקה, ושוב. הנשיפה הארוכה מרוקנת את הריאות ומכריחה גם את הנשימה להיות עמוקה ואיכותית, וזה מרפה את כל הגוף.
עובד. נסו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה