איך לא עושים הדמיה לפרסומת...

לגסאביקע

משתמש רשום
קיבלתי לפני כמה ימים בקשה ממישהו, עשינו הדמיה על דירה יפה, אבל כולם אומרים שזה לא מדבר, אולי אתם יכולים לעשות משהו...

אז הנה התמונה שקיבלתי, ומה שאני עשיתי (התמונה שלי הוא עם הסמל 'מעוויז')

עכשיו, זה לא מספיק לעשות תמונה יפה, כל תמונה צריך למשוך את האדם שלא יאמין שזה לא אמיתי, כל הדברים הקטנים (כן, הש"ס בתוך ארון הספרים) עושה משהו להתמונה.

קבצים מצורפים

• final2.jpg
    KB 575.5 · צפיות: 15
  • Copy-of-hid_dn01.jpg
    KB 145.5 · צפיות: 16

לגסאביקע

משתמש רשום
עוד משהו, כשלוקחים משהו מ'קטלוג' חינם, כולם רואים מיד... לפחות לשנות משהו מהמודל

קבצים מצורפים

• Page_7.jpg
    KB 12.9 · צפיות: 11

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
ואהו, האמת שיפשפתי את עיני כשראיתי את הניק שלך מגיב כאן ופתאום אתה גם מביא עבודות שלך, תבוא כל יום, למה אנחנו צריכים לחכות שנה שתעלה לפה עבודות, כן, אני יודע שאתה עסוק נורא אבל בכל אופן צפר אותנו בקצת עבודות.

אתה באמת שיפרת את ההדמיה מהקצה לקצה ופה בארץ כולם כמעט מכירים את ההדמיה הקודמת, מדהים.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
היי שלום לך באמת טוב לראות אותך העבודות שלך ממש יפות ותודה על הטיפים.
אחרי עבודה כזאת יפה אי אפשר בלי שאלות מבחינת ראה ולמד.
יש סיבה שהנוף שמשתקף מהחלונות נראה מטושטוש?
כמה פוליגונים יש בסצינה כזאת?
הכל פה 100% מידול או שיש פה גם תמונות שרק מכוונות למצלמה?
עבודה יפה

לגסאביקע

משתמש רשום
תודה, והנה התשובות...
א. כן הנוף מטושטוש קצת בכוונה, כדי שזוכה בהדירה לא יטען שהוא חשב שהוא מקבל נוף ההוא, בד"כ כשעושים נוף מנסים להראות רק שמים פרחים וכדומה, אבל אם רוצים להראות שזה בירושלים, הייתי חייב לשים נוף ירושלמי, ומצד שני לטשטש קצת שלא יראה בדיוק איזה נוף.
ב. כמה פוליגונים? אין לי זמן לבדוק... רק הפרחים על השולחן בערך 500.000, אני לא זוכר מתי בדקתי כמה פוליגונים יש לי בתמונה
ג. 95 אחוז זה מידול, חוץ מהספרים והקנדלברות וכדומה

mat

------- Magicode -------
אם אותו גוף היה שואל אותי גם על ההדמיה שלך הייתי אומר שזה לא מדבר אלי

זה מה שקורה שרוצים ממך כסף

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י לגסאביקע;692679:
קיבלתי לפני כמה ימים בקשה ממישהו, עשינו הדמיה על דירה יפה, אבל כולם אומרים שזה לא מדבר, אולי אתם יכולים לעשות משהו...

אז הנה התמונה שקיבלתי, ומה שאני עשיתי (התמונה שלי הוא עם הסמל 'מעוויז')

עכשיו, זה לא מספיק לעשות תמונה יפה, כל תמונה צריך למשוך את האדם שלא יאמין שזה לא אמיתי, כל הדברים הקטנים (כן, הש"ס בתוך ארון הספרים) עושה משהו להתמונה.

ראיתי את זה במודעות של הידברות?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אם אתה מחפש באמת מה הבעיה אני רואה כמה דברים שגורמים לי לא להתחבר לתמונה השניה (מעבר לכך שהיא נראית אמיתית לגמרי)
א. התכלת בנוף הוא לא הגיוני . הוא צריך להיות בהיר בהרבה עם טיפה גוון אפרורי, במיוחד שכמו שהוא נראה עכשיו הוא לא מחמיא לצבעי הסלון.
ב. צבע הספות הבהיר לא משתלב לטעמי עם השטיח הכבד והמיושן. שתי אופציות לפניך: או להחליף את צבע הספות למשהו כבר או להחליף את השטיח לסגנון חלק ובהיר יותר.
ג. האור בפינת האוכל חזק מידי והנברשות לא זורקות אור בסביבתן.
מעבר לכך, יש עיוות כלשהו בצילום התמונות והספות יצאו משונות.

אין ספק שרק למקצוען כמוך בכלל יכולה לצאת תמונה ברמה ריאליסטית גבוהה כ"כ, ההערות הן אך ורק על ענין הצבעים ולא על המידול בכלל.
הרבה הצלחה!

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י כוכב103;692856:
אם אתה מחפש באמת מה הבעיה אני רואה כמה דברים שגורמים לי לא להתחבר לתמונה השניה (מעבר לכך שהיא נראית אמיתית לגמרי)
א. התכלת בנוף הוא לא הגיוני . הוא צריך להיות בהיר בהרבה עם טיפה גוון אפרורי, במיוחד שכמו שהוא נראה עכשיו הוא לא מחמיא לצבעי הסלון.
ב. צבע הספות הבהיר לא משתלב לטעמי עם השטיח הכבד והמיושן. שתי אופציות לפניך: או להחליף את צבע הספות למשהו כבר או להחליף את השטיח לסגנון חלק ובהיר יותר.
ג. האור בפינת האוכל חזק מידי והנברשות לא זורקות אור בסביבתן.
מעבר לכך, יש עיוות כלשהו בצילום התמונות והספות יצאו משונות.

אין ספק שרק למקצוען כמוך בכלל יכולה לצאת תמונה ברמה ריאליסטית גבוהה כ"כ, ההערות הן אך ורק על ענין הצבעים ולא על המידול בכלל.
הרבה הצלחה!

קצת הזוי שאתה נותן לו הערות, עברת פעם על האתר שלו? ראית איזה הדמיות ריאליסטיות יש לו? נגעת פעם בתוכנת תלת מימד שאתה מדבר על עיוות מצלמה? קודם תבדוק הדמיות אחרות בשוק ותראה שכמעט בכל הדמיה יש עיוות ואני לא טורח אפילו להסביר לך למה אם אתה רוצה דווקא תעבור על הלינק הזה.

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=30806

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י ip6;693419:
קצת הזוי שאתה נותן לו הערות, עברת פעם על האתר שלו? ראית איזה הדמיות ריאליסטיות יש לו? נגעת פעם בתוכנת תלת מימד שאתה מדבר על עיוות מצלמה? קודם תבדוק הדמיות אחרות בשוק ותראה שכמעט בכל הדמיה יש עיוות ואני לא טורח אפילו להסביר לך למה אם אתה רוצה דווקא תעבור על הלינק הזה.

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=30806

אני מסכימה עם כל ההערות, עם כל הכבוד שהוא מס' 1 בתחום..
אני, בתור אחת שלא מבינה בכלל בהדמיות, מסתכלת על ההדמיה ממבט של לקוח, אדם פשוט.
השטיח הכבד הזה ממש לא מתאים לסגנון, הספה השמאלית מעוותת, והנוף הזוהר מושך את תשומת הלב מהעיקר.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
או ראו את האשכול הזה...

לגסאביקע

משתמש רשום
שלום לכולכם

א. תודה לך IP6 על המחמאות, באמת אין לי בעי' עם הערות, אדרבה זה עוזר להתמונה הבאה
ב. מה ש'פרפר' כתבה "נוף הזוהר מושך את תשומת הלב מהעיקר", אז הנה סוד אחד מהתחום, כשאת עושה הדמיה, אתה מנסה למשוך את העין לדברים קטנים, דוגמא כשעושים הדמיה לאיזה חסידות מנסים לתת בתוך ההדמיה דברים לדוגמא תמונה של האדמו"ר על הקיר, וכך הלקוח מביט על התמונה ולא רואה דברים קטנים, בתמונה הזאת באמת יש דברים שהייתי מתקן, אבל זה רק כשיש זמן לתקן, ופה היה לי יומיים לגמור את התמונה

הנה אני באמצע עבודה על כיתה בת"ת של בעלזא, רוב הציבור יראה את התמונה על הקיר עם הקסקט, וכך לא רואים דברים אחרים - שאני לא רוצה שיראו...

לסיום, להאנשים ששואלים למה אני נותן טיפים לאחרים האם אני לא מפחד שיהיו לי מתחרים... והתשובה הוא אדרבה, יש מספיק מקום לכולם! הבעי' אצלי שאין לי זמן לקבל את כולם, וכשיש מתחרים עובדים עם יותר חשק ומשקיעים יותר בכל תמונה!

קבצים מצורפים

• belztt.jpg
    KB 107.5 · צפיות: 12

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
זה פשוט אמיתי!!!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עם איזה מנוע אתה משתמש?
חוץ מהתאורה של המנורות שרואים יש תאורה נוספת בלי צל?
המודלים בכללי הם שלך או שגם המקצועיים עובדים עם קטלוג?
טיפים מהסוג שאת הנותן שומרים בכספת...
העבודה פשוט יפה לדעתי היא עולה ברמתה על התמונה הראשונה באשכול, היא פשוט טובה.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לכבוד המקצוענים .
בחיים לא הייתי נותנת ביקורת למתחיל
דווקא למי שכבר נוסע הל הכביש בכה כשרון ומיומנות ומבקש חוות דעת ראויה לבוא ביקורת בונה.
אני לא חושבת שהתמונה שהוא העלה היא לא ריאליסטית (וציינתי את זה בתגובתי) רק עניתי לשאלתו למה אומרים לו שהתמונה לא מושכת.
אם היתה בכך פגיעה כלשהי אני מחזירה את המילים בחזרה ומוחקת את ההודעה...
ולא הייתי צריכה את הלינק שצרפת כדי לדעת מה הרמה שלו, אהי זוכרת את העבודות המהפנטות שלו בע"פ.

לגסאביקע

משתמש רשום
עם איזה מנוע אתה משתמש?
בעיקר 'מקס' אבל עם הרבה PLUGIN שאין כמעט בשוק, פשוט כבן אדם שלא אוהב לקבל הוראות אני 'חי' על לנסות כל דבר שיוצא בתחום ולנסות לשכלל את זה

חוץ מהתאורה של המנורות שרואים יש תאורה נוספת בלי צל?
כן, בד"כ התאורה הוא העבודה הכי קשה, רק על התאורה אפשר לעבוד כמה שעות

המודלים בכללי הם שלך או שגם המקצועיים עובדים עם קטלוג?
היום אחרי עשר שנים במקצוע, רוב הם שלנו ואפילו כשלוקחים מקטלוג מנסים לעבוד עם זה שיהיה שלנו ולא סתם כמו הארון למעלה

טיפים מהסוג שאת הנותן שומרים בכספת...
העבודה פשוט יפה לדעתי היא עולה ברמתה על התמונה הראשונה שהעלאת, היא פשוט טובה.
תודה

הנה התמונה מהצד שני

קבצים מצורפים

• Copy of hid_dn02.jpg
    KB 127.4 · צפיות: 10

לגסאביקע

משתמש רשום
נכתב ע"י כוכב103;693484:
לכבוד המקצוענים .
בחיים לא הייתי נותנת ביקורת למתחיל
דווקא למי שכבר נוסע הל הכביש בכה כשרון ומיומנות ומבקש חוות דעת ראויה לבוא ביקורת בונה.
אני לא חושבת שהתמונה שהוא העלה היא לא ריאליסטית (וציינתי את זה בתגובתי) רק עניתי לשאלתו למה אומרים לו שהתמונה לא מושכת.
אם היתה בכך פגיעה כלשהי אני מחזירה את המילים בחזרה ומוחקת את ההודעה...
ולא הייתי צריכה את הלינק שצרפת כדי לדעת מה הרמה שלו, אהי זוכרת את העבודות המהפנטות שלו בע"פ.

כוכב, לא אמרתי שאומרים שהתמונה שלי לא מושכת, הם באו אלי עם התמונה 'שלהם' שאומרים שלא מושכת

אגב, אל תחזור על המילים, אני אוהב הערות ו'קריטיק' יותר מלשמוע כל הכבוד...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בעיקר 'מקס' אבל עם הרבה PLUGIN שאין כמעט בשוק, פשוט כבן אדם שלא אוהב לקבל הוראות אני 'חי' על לנסות כל דבר שיוצא בתחום ולנסות לשכלל את זה
מקס הכוונה שאתה משתמש Vray? (זה המנוע הפנימי שלו?)

כן, בד"כ התאורה הוא העבודה הכי קשה, רק על התאורה אפשר לעבוד כמה שעות
או טוב לדעת כבר היתה לי חלישות הדעת באחד השלבים, איך אתה נמנע מנקודות לבנות שיוצאות ברינדור?

היום אחרי עשר שנים במקצוע, רוב הם שלנו ואפילו כשלוקחים מקטלוג מנסים לעבוד עם זה שיהיה שלנו ולא סתם כמו הארון למעלה
תודה על התשובות :)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
האם אתה משתמש בהדמיות ב gamma 2.2 ? אם כן באיזה הדמיות האם רק בהדמיות יום כמו הסלון או גם בהדמיות כמו הכיתה עם המשחקים שאגב זה וא'חד הדמיה ריאליסטית לחלוטין ואני לא יודע מה אתה מנסה שהלקוח לא יראה.

אולי מעניין אותך גם...