דרוש מידע איך חותמים אם לא כל ההורים השתתפו במתנת סוף שנה?

rivkar

משתמש מקצוען
ברור שזה מבאס לשלם הרבה כסף ובסוף יוצאת מתנה לא מספיק מכובדת כי לא כולם שלמו..
אבל אני חושבת שצריך גם לחשוב מה יהיה יותר נעים לר"מ לקבל - מתנה יותר קטנה (באופן יחסי) ולחשוב שכולם שלמו והשתתפו או מתנה יותר גדולה (שוב יחסי - כי תכלס זה יהיה בסוף אותו סכום) אבל לדעת שזה רק מחלק..
שוב - ברור מהצד שלכם עדיף לכם שידעו שאתם שלמתם הרבה, אבל המטרה בסוף שהר"ם ישמח.. לא שאפשר לדעת אבל אני חושבת שאני הייתי יותר שמחה לחשוב שזה מכולם.. אולי רמים פה יתנו את הצד שלהם..

אסתטיקה

משתמש מקצוען
לא רציתי לעשות את זה באופן ישיר כדי למנוע אי נעימות למי שלא מעוניין להשתתף.
לא נורא..
הרבה פחות נעים יהיה למי שכן רוצה להשתתף, לגלות לאחר מעשה שהוא החמיץ את ההזדמנות.
אפילו להתנצל בפני אנשי הצוות אין לו אפשרות.

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המון כסף?
50 ש"ח לכל ר"מ זה הרבה??
אולי מהצד המקבל זה לא נחשב הרבה כי השיעור קטן יחסית
אבל תחשבי מהצד של ההורים, זה כפול 4 רמים כפול מספר הילדים, בנוסף לכל ההוצאות שיש בתקופה הזאת: קייטנות, קעמפים של הבחורים הנ"ל, ספרים, מכשירי כתיבה, מסיבת סיום של כיתה ח' (אצלנו 250 ש"ח, אם שאלתם...) ועוד לא התחיל בין הזמנים..
והיא אומרת שהיא אספה גם לפסח, זה לא המתנה היחידה מתחילת שנה
לא יודעת, אני חושבת שלתת מתנה בשווי 300 ש"ח זה מכבד מספיק, הרב יודע שהוא לא איש צוות יחיד ושהשיעור קטן

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מי אמר שאלו שלא השתתפו לא קונים בנפרד?
זה לרוב מה שקורה.
ואז אלו שהשתתפו במתנה המשותפת יוצאים דפוק אם כולם רשומים. (כי האלה שלא השתתפו מביאים גם בנפרד ונראה שגם השתתפו ואלה שרק השתתפו נראה שהם פחות מעריכים את הצוות.)
ואז גם כל הטענות שהרמי"ם יפגעו שלא כולם השתתפו לא רלוונטיות במקרה הזה.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
נינתו של מרן הגרי"ג זצ"ל (אשת נאמן ביתו מוטי פאלי) סיפרה ששאלה אותו על מקרה כזה ואמר לה לרשום 'מילדי הגן', כי הגננת תיפגע שלא כולם השתתפו.
אם יודעים בבירור שכל אלו שלא השתתפו מתכוונים לתת מתנה בנפרד אז כמובן שהחשש הזה לא רלוונטי, אבל אם לא...

סטוכיומטריה

משתמש צעיר
@H. Clin לחידוד ותשומת לב...
יש כאלו ש200 שח זה סכום שהם לא יכולים לשלם.. במיוחד בסוף שנה. 200 שח לרב הזה ועוד 50 שח לזה ועוד 10 שח למדריכה של הילדה ועוד 70 שח לצוות ההנהלה ועוד 5 שח למלוות של ההסעה כפול מס' הבנות...
זה המון כסף, שלא לדבר על כך שספרי לימוד לשנה הבאה הם לא בחינם ואוכל לחגים גם לא..
אז רק לתשומת לב והרבה זהירות בנידון
(מה אשם ילד שלהורים שלו אין כסף והוא מתבייש בפני החברים שלא היה שותף במתנה לרב??)

H. Clin

משתמש מקצוען
@H. Clin לחידוד ותשומת לב...
יש כאלו ש200 שח זה סכום שהם לא יכולים לשלם.. במיוחד בסוף שנה. 200 שח לרב הזה ועוד 50 שח לזה ועוד 10 שח למדריכה של הילדה ועוד 70 שח לצוות ההנהלה ועוד 5 שח למלוות של ההסעה כפול מס' הבנות...
זה המון כסף, שלא לדבר על כך שספרי לימוד לשנה הבאה הם לא בחינם ואוכל לחגים גם לא..
אז רק לתשומת לב והרבה זהירות בנידון
(מה אשם ילד שלהורים שלו אין כסף והוא מתבייש בפני החברים שלא היה שותף במתנה לרב??)
נכון, ולכן שאלתי את ההורים כמה הם מעוניינים לשלם.

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
אני לא קשורה לצוות בישיבה ולא יודעת מה מקובל...,
אבל,
אני רוצה להגיב בתור אשת חינוך שמקבלת מתנות והערכות מהורים במשך שנה"ל.
כל תשורה/ מתנה/ מכתב - מתקבלים בהערכה עצומה- זה לא קשור לגובה הסכום שניתן- אם ניתן...
אתמול קבלתי 2 מכתבים בתוך מעטפה אחת - מכתב מההורים ומכתב מהילד- וזהו.- ואין לכם מושג איזה הרגשה טובה זה נותן,
מובן גם מאוד בעיני אנשי החינוך שכל ההורים מעוניינים להעריך אך לא לכולם ידם משגת לתת את הסכום שמבקשים מהם, ואצלינו (מידיעה) יש הורים שאומרים להם: תנו כמה שאתם יכולים, או שנותנים טווח אוספים בין X לY- תנו מה שאתם מעוניינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה