דרוש מידע איך הכי נוח ליסוע בתחבורה ציבורית ממודיעין עילית לבאר שבע

ברג

משתמש רשום
רציתי לשאול איך הכי קצר ליסוע באמצע שבוע ממודיעין עילית לבאר שבע בצורה הכי מהירה / נוחה (המחיר לא משנה כי נראה לי שאני צריך חופשי יומי בעלות של 37.5 בכל מקרה ואולי מירושלים בעלות של 40 שקל)

אפשרות 1: קו 881 שעוצר בבני ראם ומשם יש הרבה אוטובסים והבעיה היא שזה לא בדיוק אותה תחנה והשאלה איך עוברים את הצומת

אפשרות 2: רכבת מודיעין לתל אביב ומתל אביב לבאר שבע הבעיה היא שרק הרכבות עם ההחלפה זה יוצא שעתים ועשרים וגם צריך אוטבוס לרכבת או 2 אוטובסים (הזמנים של 885 לרכבת בדרך כלל לא חופפים לזמני הרכבות)

3) ליסוע עד שילת ומשילת בקו 150 ללוד ומתחנת רכבת לוד ליסוע לבאר שבע השאלה היא האם האוטבוס מביא קרוב לבאר שבע (המעלה בזה שלא צריך להחליף רכבות וזה נסיעה של שעה

4) ליסוע לבני ברק ולקחת קו 358 של מטרופלין (הבעיה היא שיש רק ב-2 בצהרים

5) ליסוע לירושלים ולקחת אוטובס מתחנה מרכזית
ואולי יש עוד אפשרויות השאלה מי יודע מה האפשרות הכי נוחה / טובה, וכמובן אם יש מישהו שיודע על הסעה פרטית לשם זה יהיה הכי טוב

תודה רבה!

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לנסוע עד צומת מסובים (210, 220, 240) לעבור לצד השני ולקחת 669

ברג

משתמש רשום
לנסוע עד צומת מסובים (210, 220, 240) לעבור לצד השני ולקחת 669
השאלה היא האם לעבור צומת זה הרבה ללכת (למשל בצומת בר אילן יש הרבה ללכת כדי לעבור את הכביש צריך ללכת עד הגשר וגם לעבור את הגשר)

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
השאלה היא האם לעבור צומת זה הרבה ללכת (למשל בצומת בר אילן יש הרבה ללכת כדי לעבור את הכביש צריך ללכת עד הגשר וגם לעבור את הגשר)
2019-01-28_150139.png

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הכי נוח ברכבת. ונראה לי שגם הכי מהיר ביחס לנסיעה באוטובוסים עם החלפות. ההמתנה בת"א בתחנת הרכבת בדר"כ לא עולה על 10 דקות.יש רכבות מהירות יותר ויש מאספות כדאי לבדוק את זה.

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
אנחנו נסענו לפני שנה וחצי ברכבת, דרך ת"א. לא היה נורא בכלל.
לרכבת לא חייבים את 885. ממילא זה שני אוטובוסים, מהבית למסוף, ומהמסוף 885. אפשר באותה מידה מהבית לשילת, ומשילת יש המון אוטובוסים עד לרכבת.
אופציה 3 שהזכרתם ג"כ מעניינת.
בעצם, בשילת יש אוטובוסים לתחנת רכבת לוד ורמלה, ולמיטב ידיעתי הרכבת לב"ש עוצרת שם. תבדקו.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
רציתי לשאול איך הכי קצר ליסוע באמצע שבוע ממודיעין עילית לבאר שבע בצורה הכי מהירה / נוחה (המחיר לא משנה כי נראה לי שאני צריך חופשי יומי בעלות של 37.5 בכל מקרה ואולי מירושלים בעלות של 40 שקל)

אפשרות 1: קו 881 שעוצר בבני ראם ומשם יש הרבה אוטובסים והבעיה היא שזה לא בדיוק אותה תחנה והשאלה איך עוברים את הצומת

אפשרות 2: רכבת מודיעין לתל אביב ומתל אביב לבאר שבע הבעיה היא שרק הרכבות עם ההחלפה זה יוצא שעתים ועשרים וגם צריך אוטבוס לרכבת או 2 אוטובסים (הזמנים של 885 לרכבת בדרך כלל לא חופפים לזמני הרכבות)

3) ליסוע עד שילת ומשילת בקו 150 ללוד ומתחנת רכבת לוד ליסוע לבאר שבע השאלה היא האם האוטבוס מביא קרוב לבאר שבע (המעלה בזה שלא צריך להחליף רכבות וזה נסיעה של שעה

4) ליסוע לבני ברק ולקחת קו 358 של מטרופלין (הבעיה היא שיש רק ב-2 בצהרים

5) ליסוע לירושלים ולקחת אוטובס מתחנה מרכזית
ואולי יש עוד אפשרויות השאלה מי יודע מה האפשרות הכי נוחה / טובה, וכמובן אם יש מישהו שיודע על הסעה פרטית לשם זה יהיה הכי טוב

תודה רבה!
מכירה מישהו שנוסע בכל יום.

אם מתאים צרי קשר באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה