דרוש מידע איך היית רוצה שיעירו אותך בבוקר?

מצב
הנושא נעול.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בעלי היה מעורר בישיבה במשך חמש שנים.
תפקיד קשה ומורכב, והוא אמר שאין ולא יעזרו כל הפתרונות- לכל אחד יש את הדרך שבה הוא קם.
הוא פירט לי בערך 30 שיטות שונות שבהן העיר בחורים בהצלחה רבה, כולל אלו שאי אפשר להזיז בבוקר,

ממליצה לך להכיר את החניכות, לנסות ולראות מה עובד
אם זו קבוצה קטנה אולי להכין קפה חם, לא תהיה להן ברירה אלא לקום, לא יפה להשאיר את הקפה שטרחת עליו כל כך... אבל גם זה לא בטוח שיעבוד לכולם...

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מואד אוהבת מוזיקה!
אבל - ויש אבל גדול,
ממש ממש ממש לא על הבוקר!
תנו לקום ברוגע ובנחת...
מוזיקה זה טעם אישי - כל אחד עם טעמו הוא,
במידה ולא קלעת - הרסת את הבוקר,
ולמגזימות - את היום

א אידישע מאמע

משתמש מקצוען
בלתק חלקי
ברור שהמשותף בין כל האנושות זה הסיבה לקום כמו שכמה כתבו פה ולכן, אם את שואלת אותי (ושאלת...) ליצור סיבות זה רלוונטי לכולן, עכשיו נותר לך לברר מהן הסיבות שיגרמו להן לקום (נייעס, שולחן קפה ופינוקים, כל יום משהו אחר ליצירת אפקט של הפתעה- (ידרוש ממך יצירתיות רבה.))

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ובכן,
לאחר שקיבלת פה הרבה דעות מגוונות, ומעט תשובות מעשיות,
אני חושב שיהיה לך הכי טוב לרכז לעצמך כמה אופציות ריאליות -
ואז לעשות מעין סקר אצל 'איילות השחר', ולהבהיר שהאופציה שתקבל הכי הרבה הצבעות - תבוצע בפועל,
ולנו רק נותר לאחל לך בהצלחה רבה!
תעדכני אותנו בתוצאות...:)

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@שרה בנ''י
עבר כמעט שבוע מאז שפתחת את האשכול, מותר לשאול מה עשית בשבוע האחרון ואם זה עבד?
סתם מסקרנות.... אחרי כ"כ הרבה רעיונות מגוונים שעלו פה

יאיר דבוש

משתמש פעיל
אשמח לדעת איזה תוכנות
אני ממליץ על תוכנת tts של מיקרוסופט, להכניס טקסט כתוב ולהתאים לפורמט xml ופשוט לבחור קריינות.
אפשר גם לעשות בפרמייר פרו של אדובי, אבל זה רק יותר מסובך.

אגב, כמעט בכל תוכנת עריכת קול אפשר לשחק עם הקולות ולהפוך אותו לסוג של קריינות. כשהייתי ילד היו גם טייפים שהיה להם כפתור כזה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה