איך אתם מסתדרים בתהליך הבניה והלאה

בשלווה

משתמש רשום
בעז"י.

לא מבין בזה בכלל בור ועם הארץ;

אני שואל בשביל מישהו [וכן בשביל כל אלו שיראו את ההודעה הזו ומתעניינים בזה, לדעת מה לעשות].

מי שיוכל להשיב תבוא עליו ברכה.

אז ככה:

אחד שיש לו את הסינון של 'נטפרי' והוא בונה אתר מה הוא אמור לעשות שהוא יכול לעבוד ללא כל הפרעה?

ואם מסדרים לו שם איזה משהו, האם מאותו הרגע הוא יעבוד ויבנה באתר ללא כל הפרעה? או שכל דבר ותמונה שהוא מכניס לאתר הוא צריך לקבל אישור. ואם כך הרי שזה ייקח לו הרבה זמן עד שיאשרו לו כל מצב וכל פריט שם באתר.

ומה קורה אם לאחר זמן מאז שבנה למאן דהו אתר ביקש ממנו אותו האחד לתקן לו (לאחר זמן מה) משהו באתר, מה עליו לעשות, האם לקבל שוב אישור, ולהמתין? האם זה מיידי? איך עובד כל העניין הזה?

בקיצור, האם כל דבר שזז צריך אישור? וכמה זמן צריך להמתין לאותם אלו הדברים?

תודה רבה לכל העונים מזמנם.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה שלא תפנה לנטפרי ותשאל אותם את כל השאלות?

בשלווה

משתמש רשום
לא רק בשבילי, שאם כבר שאלתי תעזור לעוד אחרים. גם לאלו שבדרך.
שים לב לשאלה:

נכתב ע"י שבת;1725922:
אני שואל בשביל מישהו [וכן בשביל כל אלו שיראו את ההודעה הזו ומתעניינים בזה, לדעת מה לעשות].

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני בונה כעת אתר וורדפרס עם חסימה של נטפרי.
יש אפשרות לבנות על שרת מקומי, ולאחר מכן להעלות לאויר את האתר.
במקרה זה אין החסימה משפיעה במשך כל תהליך בניית האתר על להעלאה.

אני באופן אישי עובדת כרגע על השרת ברשת,
ואכן כל תמונה שאני מעלה עוברת בדיקה לפני שהיא מוצגת באתר עצמו.
לעיתים מדובר בשניות, לעיתים בדקות, ולעיתים גם יותר מכך.

יכול להיות שאם משתמש מסויים פונה אליהם ואומר להם שאין באתר שלו שום תמונה בעייתית,
הם יכולים מראש לאפשר לו להעלות תמונות ללא בדיקה (כמו שבאתר של פרוג אף פעם לא תראו תמונות שכתוב עליהן "נשלח לבדיקה")

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמו שכתבו, יש בסינון של נטפרי (לפחות) שלוש רמות: פתוח לגמרי, חסום לגמרי, ופתוח שכל תמונה נשלחת לבדיקה.
אם מסבירים להם שמדובר באתר ששייך לאדם חרדי והוא ללא שמץ של פריצות לפי ההגדרה שלהם, אז מן הסתם הם יפתחו אותו לגמרי.

בשלווה

משתמש רשום
תודה רבה! חוץ מזה קיימים עוד דרכים נוספות?

אגב מה זה שלוש רמות, זה כמו שיש ברימון?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מנסים להסביר לנטפרי יפה, בדרך כלל אנשים לא משקרים.
זה שלוש הגדרות לאתרים, לא שלוש רמות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה