מידע שימושי איך אתם מאחסנים את השקיות?

ציפוצה

משתמש רשום

~~~

משתמש רשום
לא ברור על מה הצחוק.
לשאלתך, אם רוצים שקית ספציפית פשוט מגלגלים/מעבירים את השקיות על המתלה
ואז כמובן פותחים את הקליפס
לא צחקתי בכלל..
שאלתי ברצינות, כי באמת נהנתי מהרעיון.
חושבת לאמץ אותו.
תודה!

דסי2

משתמש צעיר
חד משמעית מתחת למזרן
נשמע מצחיק
אבל כמו שמישהי פה אמרה
נגיש
לא מתקמט
לא תופס מקום
חוסך כאבי ראש
אני גם הייתי עושה את זה לפני החתונה,
אבל עכשיו יש לי רק מזרנים של חדר שינה....
מידי כבד לי להרים כל פעם, והבלגן חוגג :(
תופסות לי חצי ארון

מלי :)

משתמש צעיר
בתוך קופסת נעליים גדולה.
כל שקית מקופלת בצורה מסודרת, וכשרוצים שקית רואים מלמעלה את הצבע והעובי של השקית, וככה קל לבחור ולהוציא.
ממש נח ומסודר!

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
כל אלו ששמים במזרון או בחדר שינה
אתם לא צריכים את השקיות קרוב יותר לדלת,? אצלי זה כרגע בחדר הכי קרוב לכניסה לבית והמיקום מצויין רק הצורת אחסון לא ממש

יוני שלום

משתמש מקצוען
לתשומת לב לכל הרוצים לאמץ את הרעיון של מתחת למזרון: (לגבי הממליצים אני מבינה שכבר בדקו ב"ה...:)
כשהייתי בחורה הייתי שמה מתחת למזרון (מיטת נוער), ולאחר תקופה (מס' חודשים) החלו כתמים של עובש על המזרון, כנראה כתוצאה מהלחות של הניילון עם המזרון. אז מסתבר שזה תלוי בעוד פרמטרים כמו: מה מתחת למזרון (סיבית/עץ מלא וכו'), אולי גם בהרכב הבד של המזרון. ואני גם מבינה שאם יש הרבה ממליצים כנראה שלא נתקלו בתופעה, אבל בכל זאת רשמתי מניסיון אישי, לבדוק בזהירות. בהצלחה רבה!

ציפוצה

משתמש רשום
עצה קטנה לטובעים בים השקיות:
שימו לב כמה שקיות אתם באמת צריכים
וכמה שומרים סתם בשביל האוסף...;)
ואולי יש שם גם כמה מקומטים שאין מצב שנשתמש בהם

נתן אל

משתמש רשום
שמים מתחת למזרון כל ישיבע בוחר יודע זאת וואלה הזכרת לי את הישיבה ולגבי הבלאגן שנהיה אני לא מבין איזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה