דרוש מידע איך אפשר לשכנע את גוגל שאני לא מספים?

מצב
הנושא נעול.

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
פעם אחר פעם אני מגלה שאנשים מתעלמים מהמיילים שלי, לא מגיבים, או אפילו מתרגזים למה לא שלחתי את מה שאמרתי שאשלח.

אבל אז גיליתי שסונדאר פיצ'אי, מנכ"ל גוגל, החליט שהמיילים שאני שולח הם בגדר ספאם. וכך במקום להגיע לתיבה הראשית הם נוחתים במעמקי תיבת הספאם האפלולית במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב הם נעלמים בתהום הנשייה ואפילו לא מגיעים לספאם.

מה אפשר לעשות כדי לשכנע את סונדאר היקר שהוא טעה במקרה הזה?

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פעם אחר פעם אני מגלה שאנשים מתעלמים מהמיילים שלי, לא מגיבים, או אפילו מתרגזים למה לא שלחתי את מה שאמרתי שאשלח.

אבל אז גיליתי שסונדאר פיצ'אי, מנכ"ל גוגל, החליט שהמיילים שאני שולח הם בגדר ספאם. וכך במקום להגיע לתיבה הראשית הם נוחתים במעמקי תיבת הספאם האפלולית במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב הם נעלמים בתהום הנשייה ואפילו לא מגיעים לספאם.

מה אפשר לעשות כדי לשכנע את סונדאר היקר שהוא טעה במקרה הזה?
https://www.prog.co.il/threads/מיילים-שלי-מגיעים-לספאם.842507/page-2#post-11659454

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה