דרוש מידע איך אפשר להעביר חבילה ממודיעין עילית לחדרה - חריש / עפולה??

המאורות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איך אפשר להעביר חבילה ממודיעין עילית לערים: חדרה / זכרון יעקב / עפולה
זה חבילה דחופה, מישהו שיודע על כאלו שנוסעים לאיזורים הללו מדי פעם - אשמח להתעדכן בהקדם.

תודה רבה

רק אושר!

משתמש מקצוען
במוצאי שבת ובשישי יש קו ישיר לחדרה וזכרון תנסו במסוף להביא למישהו,
קו 583/683

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אני עושה לפעמים את הנסיעה הזאת אבל לא נראה לי שאני יספיק שוב לפני יו"כ
אפשר לנסות בטלפון 0799237919 (או להשאיר הודעה או לבדוק אם מישהו נוסע ולשאול אם הוא מוכן לקחת)

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
איך אפשר להעביר חבילה ממודיעין עילית לערים: חדרה / זכרון יעקב / עפולה
זה חבילה דחופה, מישהו שיודע על כאלו שנוסעים לאיזורים הללו מדי פעם - אשמח להתעדכן בהקדם.

תודה רבה
מכיר נסיעה יומית (לכולל) ממודיעין עילית לחריש.

R.BE

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ממודיעין עילית לחדרה יש כל יום חמישי הסעה
שמעבירה חבילות לישיבה שם

R.BE

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני חושבת שיש גם לפני יוכ''פ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה