איך אפשר להחביא קוד ויזואל בייסיק ?

יעקב ט.

משתמש חדש
יש לי תוכנה שאני צריך להביא ללקוח, אני רוצה להביא לו אותה בקובץ פתוח (accdb) כדי שהוא יוכל לערוך בה שינויים כרצונו (כולל שינויים בקוד),
עם זאת, יש מודול שמונע ממנו להעתיק את התוכנה לאחרים, איך אפשר להסתיר או למנוע גישה רק למודול הזה. ואני לא מתכוון להסתרה פשוטה של לשנות אותו לאובייקט מוסתר, שכל אחד ימצא אותו ברגע, אלא משהו יותר יסודי.
בקיצור, הסתרה שגם מישהו שקצת מתמצא באקסס לא יוכל לגלות

Mark 1

משתמש מקצוען
אפשר לנעול בסיסמא לפי דעתי.
תחפש בגוגל נעילה או תפעיל פונקציה בעת טעינת הקוד שתבקש סיסמא.

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אולי שימוש במפתחות (כשאת מתקינה פעם אחת את המפתח במחשב של המשתמש בלי שידע..)
אם זה יהיה על שרת תוכלי להגביל לכתובת IP או משהו בסגנון

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם כוונתך לvba יש אפשרות להוסיף ססמה לקידוד כך:
Tools > Normal properties
בחלון שנפתח בלשונית protection
upload_2019-9-26_22-51-4.png

כאן אפשר להכניס ססמה.

יעקב ט.

משתמש חדש
כן אני מכיר את זה, הבעיה היא שאני צריך לתת גישה לקוד כדי שהלקוח יוכל לבצע שינויים,
אני רק רוצה לחסום קטע מסויים (בעת טעינה של הטופס הראשי) שהוא אחראי לבדוק אם מפתח המוצר מותקן ללקוח, כך שהוא לא יוכל להעתיק למחשב אחר

יעקב ט.

משתמש חדש
תודה רבה, אבל גם הפתרון הזה נועל את כל הקוד, ואני צריך לחסום רק חלק קטן מהקוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה