דרוש מידע איך אפשר להוציא שחורים בצורה יעילה מישו יודע??

ריקי ק.

משתמש מקצוען
מכירות מישהי בבית שמש שעושה טיפולי פנים?
מכירה מישהי בבני ברק-רמת גן תותחית ששווה לבוא מרחוק (דודה שלי באה מאנגליה פעם ב5 חודשים בערך🫣)
הפלוס הענק שלה שהיא קוסמטיקאית רפואית אז את יכולה להיות רגועה שהיא לא תעשה לך נזקים כמו שאני מכירה בנות שנפלו בטיפולי פנים חזק ממש.

מכירה מישהי בבני ברק-רמת גן תותחית ששווה לבוא מרחוק (דודה שלי באה מאנגליה פעם ב5 חודשים בערך🫣)
הפלוס הענק שלה שהיא קוסמטיקאית רפואית אז את יכולה להיות רגועה שהיא לא תעשה לך נזקים כמו שאני מכירה בנות שנפלו בטיפולי פנים חזק ממש.
יש פרטים?

סחוג

משתמש פעיל
באופן אישי,
יכולה לומר לך שניסיתי את כל המדבקות, משחות, מחטים [כן..] למינהם,
ושום דבר לא עזר, רק הזיק.
רק ללכת לטיפול פנים!!
ולברר קודם,
זה מאוד קשה עד בלתי אפשרי לעשות את זה לבד,
כי לא למדת איך עושים את זה, ואת יכולה להזיק לעור שלך.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה