התייעצות איך אפשר לדון לכף זכות?

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
וסליחה,יש בעלי עסק ביתי כ"כ אדיבים ונחמדים שגם במחיר יקר משמעותית אני יקנה שם, גם בטרם שהפכתי לעשיר.. כי כיף ושווה לקנות שם אז הראש והלב אוטומטית מוליכים אותי לשם..
אבל שאני נכנס למכירה היחידה בשכונה למשקפיים
ורוצה לרכוש זוג 'אפונים' שנפלו לי ומוכרים במחיר הוגן ואדיב של 5 ש"ח
אבל המוכר לא נאה לו להתפנות עבורי ומבחינתו שאחכה חצי שעה עד שיסיים עם לקוח 'שווה' שקונה (או סתם משגע..) על משקפיים של 300 שח
עם כל הכבוד, הוא הפסיד 2 זוגות משקפיים שתכננתי לקנות בהמשך החודש.. אין טיפת חשק ליכנס לשם שוב
(ובלי קשר, אם אתה מוכר 'אפונים' כגמילות חסדים לאנשים שנפל להם, אז פשוט תעשה את זה בלי לתת להם הרגשה שהם 'טפילים' שנהנהים ממתנת חינם שלך ובשום אופן לא תיתן להם רגע מהצד ותשחרר אותם לנפשם
הם לא תיכננו לחכות עשרים דקות בחנות בשביל זה! כמובן גם הם צריכים להתחשב, אבל תהיו טובים!!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה