איך אני מכינה אותיות באנגלית לצילום?

פלמינגו.

משתמש מקצוען
כמו שיש את המוכן מעץ
לצילום סמאשקייק אני רוצה את האותיות ONE
יש אפשרות להכין לבד?

pnina887

משתמש מקצוען
כמו שיש את המוכן מעץ
לצילום סמאשקייק אני רוצה את האותיות ONE
יש אפשרות להכין לבד?
מקאפה. יוצא לא זול אבל לא יקר כמו מעץ אמיתי. לא ניסיתי אבל מהכרות עם חומרים ושו'ת נראה לי ככה:
יש 2 אפשרויות:
1. קאפה עבה - אותיות חד מימד, משרטטת חותכת עם סכין חיתוך מצפה בטפט עץ. כדי להצמיד לרצפה ניתן להדביק עם דבק חם ואח"כ להוציא או עם סקוטצ', בעקרון די יציב כי יש לו עובי סביר.
2. מקאפה דקה- משרטטת את האות (אפשר כפול 2 אבל לא חייב)
משרטטת רצועה ברוחב רצוי ובאורך של כל האות. לאחמ"כ חורצת פסים במרווחים שווים לאורך כל הרצועה -לא עד הסוף!!(ע"מ שיהיה גמיש) מצמידה לכל האות. מצפה בטפט/צובעת.
באותיות ישרות (כמו Nו A) עושים רצועה ללא פסים כי אין עיקול.
באות מעוקלת יש צורך בחריצת פסים כמו שתארתי לעיל.
מקווה שהבנת...
בהצלחה!

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי מקלקר דחוס
אפשר לשים כמה שכבות לקבלת עובי גדול יותר
קל יותר לחיתוך, ויוצא מדוייק יותר מקאפה
עדיף עם סכין יפנית מחוממת/ סכין סופרים
העליתי בעבר עבודה עצמית למשרד שלי:
זה אמנם קטן יחסית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה