דרוש מידע איך אני מגיעה בקלות לפורום של הלימודים שלי??

נורי'ה גריינר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי פורום של הלימודים שלי כאן איפה שהוא, חשבתי שהוא נשמר לי בפורומים במעקב, אבל מסתבר שלאאאא
חוץ מלינק שאני שומרת לעצמי בסמס, איך דרך באתר להגיע בקלות לפורום לימודים שלי???
ואיך אני מתייגת כאן מישהו מהלימודים שלי/מהתמיכה של האתר שיוכל לעזור לי??

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי פורום של הלימודים שלי כאן איפה שהוא, חשבתי שהוא נשמר לי בפורומים במעקב, אבל מסתבר שלאאאא
חוץ מלינק שאני שומרת לעצמי בסמס, איך דרך באתר להגיע בקלות לפורום לימודים שלי???
ואיך אני מתייגת כאן מישהו מהלימודים שלי/מהתמיכה של האתר שיוכל לעזור לי??
בשביל לתייג עושים @ ואז את השם של הניק @נורי'ה גריינר

נערך לאחרונה ב:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
איך דרך באתר להגיע בקלות לפורום לימודים שלי???
בסרגל למעלה > סטודנטים > לפורום הכיתה
1710766685864.png

RIKIריקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בצד שמאל יש לך אייקון קופץ- ישר לפורום הכיתה
1710766889127.png

אפשר גם להיכנס לפורום דרך ה"גולם מפרוג" תחת פדגוגיה
1710766974156.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה