איזו המצאה להקל על החיים

מצב
הנושא נעול.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר פשוט לבקש מפרוג לנעול את האתר מ11 בלילה עד 7 בבוקר.
גם תרוויחו שלא תראו אותי ( אני בעיקר באמצע הלילה)

לא לא!!
(כמעט לחצתי על "דווח על תוכן שלילי"...)

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא קראתי את כל האשכול ,ואני ממש אשמח משהו כתב לפני את ההמצאה הזו,או שאולי כבר קיים מוצר כזה , הלוואי ! למה אני חייבת כזה ! ואל תגידו אצלי זה לא קורה ..:p
מחפשת סוג של מברשת או ספוג שתלוי על האסלה ,וכל פעם אחרי שמורידים את המים
הוא מוציא אקונומיקה ומנקה את האזור שבו תמיד נשארות שאריות (וסליחה אם הגעלתי משהו..:rolleyes:)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי עושה את זה כמו קונוס סרוג קטן ורחב
עם רצועות שנקשרות סביב האוזניים.

אופציה נוספת היא להשחיל את המגן דרך הגשר של המשקפיים.

ואז ימכרו את זה בחנות של אקססוריז, וזה יהיה בכלמיני צבעים ומרקמים, ובעיקר יוסיפו על זה פונפונים ענקיים!!!!!
ויהיה לנו פורים כל השנה!

נערך לאחרונה ב:

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מתקן שמחזיק שקית זילוף פתוחה..
אין לי מושג איך אפשר להחזיק שקית ולנסות למלא אותה בו זמנית
ולהשאר נקיים..

אני מחזיקה בארון קופסא חד פעמית עגולה של ליטר שמיועדת בדיוק לעניין הזה.
זה עובד מצוין!!!
מקפלת את השוליים של שקית הזילוף כלפי חוץ על הקופסא, מרוקנת לתוך השקית את המלית הרצויה, מרימה את השוליים הנקיים והופ.... נשאר רק לזלף!

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רעיון שאני כבר מדמיינת שנים רבות איך לקום מהמיטה בקלות, לאחר שכל השעונים המעוררים לא שמים לב שאני ישנה עמוק וממש לא שומעת את הצלצולים והנודניקים כאחד.

שהמיטות יהיו מתכווננות לגובה. כלומר, השעון יצלצל נגיד ב7:40 בבוקר. אחרי 5 דקות אם לא קמתי מהמיטה, המיטה פשוט מתרוממת למצב עמידה. גם עם השינה הכי עמוקה אין מצב לומר 'עוד 5 דקות' ולקום אחרי שעה ולכתוב פתקים לכל הילדים שהם מאחרים שלא באשמתם:D

וזה בשביל החיוך: (מהידברות)

133227.jpg

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר פשוט לבקש מפרוג לנעול את האתר מ11 בלילה עד 7 בבוקר.
גם תרוויחו שלא תראו אותי ( אני בעיקר באמצע הלילה)
הרבה אנשים מתחילים את הבוקר הרבה לפני 7, אין סיבה להעניש אותם בגלל ציפורי לילה
רעיון שאני כבר מדמיינת שנים רבות איך לקום מהמיטה בקלות, לאחר שכל השעונים המעוררים לא שמים לב שאני ישנה עמוק וממש לא שומעת את הצלצולים והנודניקים כאחד.

שהמיטות יהיו מתכווננות לגובה. כלומר, השעון יצלצל נגיד ב7:40 בבוקר. אחרי 5 דקות אם לא קמתי מהמיטה, המיטה פשוט מתרוממת למצב עמידה. גם עם השינה הכי עמוקה אין מצב לומר 'עוד 5 דקות' ולקום אחרי שעה ולכתוב פתקים לכל הילדים שהם מאחרים שלא באשמתם:D

וזה בשביל החיוך: (מהידברות)

צפה בקובץ המצורף 312924
אם ערים עד 4 בבוקר, איך את רוצה לקום בזמן?!

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

שהמיטות יהיו מתכווננות לגובה. כלומר, השעון יצלצל נגיד ב7:40 בבוקר. אחרי 5 דקות אם לא קמתי מהמיטה, המיטה פשוט מת רוממת למצב עמידה. גם עם השינה הכי עמוקה אין מצב לומר 'עוד 5 דקות' ולקום אחרי שעה ולכתוב פתקים לכל הילדים שהם מאחרים שלא באשמתם
זה כבר פטנט רשום.
תמוז תשס''ו - עותק.jpg

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
משהו שנורא רציתי הלילה-
שמיכה חכמה, שרמת החימום שלה משתנה לפי הצורך.
בתחילת הלילה מחמם מאוד, ואז טיפה מתקרר, כשמתחיל להיות קר מתחמם שוב...
וכמובן- נוח כמו פוך!
ואז נוכל לישון עם פוך בקיץ :p

ONE1

משתמש מקצוען
ועוד משהו שאני לא מבינה למה לא ממציאים
זה חיישני נשימה ברכב למניעת שכחת ילדים, שברגע שהמערכת מזהה נשימה היא תפעיל את האזעקה, לדעתי צריך להמציא כזה דבר ולהוציא חוק במדינה שחובה על כל רכב להתקין את זה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה