דרוש מידע איזה תסרוקת לחתונה?

~מיכלי~

משתמש פעיל
אסוף גבוה לא הולך היום בכלל.
נכון מאוד

אם את לא אוהבת אסוף נמוך תעשי פתוח, מוברש זה מהמםםם
אבל את צריכה ללכת למישהי תותחית כדי שהמוברש יישאר כלללל הערב גם אחרי ריקודים סוערים:)

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הולך מאד אסוף למטה..
אבל-
זה תלוי בפנים.אם הפנים קצת מלאות זה לא מחמיא לרוב...כי אז חסר שיער בפנים ואז יפה פתוח.
אבל יש כאלה שהאסוף יותר לצדדים ורחב יותר שככה רואים את זה מקדימה ואז זה לא נראה חסר ומחמיא מאוד!!
תכלס צריך לנסות את שתייהם ולראות מה יותר מתאים.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
היום הולך גם פזור מוברש. לכלה - עם כתר יפה וזהו. הולך יותר קלאסי ופחות מצועצע כמו פעם...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה הולך היום לכלה?
אני בעיקרון רציתי פתוח והמתסרקת אמרה לי אין לך מה להסתיר הפנים שלך יפות, תעשי אסוף הרבה יותר מחמיא.
זה הולך בכלל?
אסוף נמוך ממש ממש לא אהבתי, אסוף למעלה הולך לכלה?
עזבי אותך מהולך..
אני הייתי עושה חצי חצי.
שיישאר יחסית הרבה שיער למטה פתוח אבל חלק שיהיה גם אסוף, אחרי הכל אנחנו בקיץ וזה עלול מהר מאד להתפרק.
אבל דווקא בתור כלה לא כדאי לך בכלל לאסוף הכל!
גם אם זה ידרוש ממך לקצר את השיער.

מכירה יותר מאחת שעשו בעבר אסוף כפי שהיה הולך, והיום זה נראה פשוט מצחיק בתמונות.
וזה לא היה לפני אלפיים שנה.
שיער פתוח בצורה עדינה זה מהמם במיוחד לכלה.

ושיהיה הרבה במזל טוב ובניין עדי עד!!

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
למישהו יש מושג מהעושים לחתונה של אחות קרובה???
כל מתסרקת אומרת משהו אחר...
לבחורה
תודה!!!

תותית י.

משתמש מקצוען
ושיהיה הרבה במזל טוב ובניין עדי עד!!
אמןן
זבי אותך מהולך..
אני הייתי עושה חצי חצי.
שיישאר יחסית הרבה שיער למטה פתוח אבל חלק שיהיה גם אסוף, אחרי הכל אנחנו בקיץ וזה עלול מהר מאד להתפרק.
אבל דווקא בתור כלה לא כדאי לך בכלל לאסוף הכל!
גם אם זה ידרוש ממך לקצר את השיער.
מה זה חצי פתוח??
לא ראיתי אף פעם כזה דבר..
תוכלי אולי לתאר איך בדיוק זה נראה?
(אולי את מתכוונת לקוקו שקר כזה ?)

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה זה חצי פתוח??
לא ראיתי אף פעם כזה דבר..
תוכלי אולי לתאר איך בדיוק זה נראה?
(אולי את מתכוונת לקוקו שקר כזה ?)
בערך,
אני לא יודעת איזה שיער יש לך ובאיזה עובי,
אבל יש לי חברה שהתחתנה לפני פחות משנה ועשו לה את כל השיער פתוח מוברש עם כתר למעלה.
השיער שלה אומנם היה גלי בבסיסו אז זה היה נראה יפה בהתחלה אבל אח''כ הוא התפזר והתנפח וזה בכלל לא היה נחמד.
אם יש לך שיער דק ורך אין בעיה אבל אם לא אז חלק מהשיער כן לאסוף.
איך?
יש הרבה צורות, אני לא ממש מעודכנת במה הולך היום ומה לא. מאמינה שאם תשאלי את הספרית מהיא תתן לך המון רעיונות.
אבל כן תעמדי על זה שיהיה חלק מהשיער פתוח, זה מוסיף המון!
אני אישית לפני כמה שנים בקשתי מהספרית אותו דבר, והיא עשתה לי אז הגבהה מהממת מקדימה עם שתי צמות מאחורה ומהצד ופוני מהמם מקדימה וכל השאר מוברש.
ולא, לא הייתי הכלה.
אבל זה היה נראה לגמרי מטורף!
ובזמנו היה הולך שהכל אסוף, והיא נסתה לשכנע אותי בכיוון אבל אני התעקשתי ובסוף היא הודתה שזה הרבה יותר יפה ואצילי.
בחלק שמחבר בין שתי הצמות וההגבהה הייתה סיכה גדולה מכסף,
אבל בתור כלה אולי יותר מתאים כבר כתר מכסף.
יש עוד הרבה רעיונות איך לאסוף רק חלק מהשיער, לא עולה לי עכשיו משהו נוסף, אבל זה הכיוון פחות או יותר.

עוד משהו שחשוב שתשימי לב...
שהספרית שאת בוחרת לסרק אותך, מכירה ויודעת איך לעבוד עם סוג השיער שלך.
לא כל ספרית/מתסרקת יודעת לעבוד עם כל סוגי השיער.

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
אגב רחלי לוי דאהן מוציאה יום יום כלות מושלמות עם מוברש להתעלףף שלא זז עד סוף החתונה
יש לה ידי זהב, היא לא מתקשקשת, עושה מוברש עם שזירה עדינה של פרחים
אני עוקבת אחרי כמה שעושות כלות אבל היא מעלה תמונות מאחרי החתונה ונראה כאילו עכשיו היא הוציאה את הכלה
ותזהרי לא להתפתות לכל מיני דברים מעניינים:p מוברש פתוח ונקסט סתםם מה שאת אוהבת חח
העיקר שיהיה במזל טוב!!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בערך,
אני לא יודעת איזה שיער יש לך ובאיזה עובי,
אבל יש לי חברה שהתחתנה לפני פחות משנה ועשו לה את כל השיער פתוח מוברש עם כתר למעלה.
השיער שלה אומנם היה גלי בבסיסו אז זה היה נראה יפה בהתחלה אבל אח''כ הוא התפזר והתנפח וזה בכלל לא היה נחמד.
אם יש לך שיער דק ורך אין בעיה אבל אם לא אז חלק מהשיער כן לאסוף.
איך?
יש הרבה צורות, אני לא ממש מעודכנת במה הולך היום ומה לא. מאמינה שאם תשאלי את הספרית מהיא תתן לך המון רעיונות.
אבל כן תעמדי על זה שיהיה חלק מהשיער פתוח, זה מוסיף המון!
אני אישית לפני כמה שנים בקשתי מהספרית אותו דבר, והיא עשתה לי אז הגבהה מהממת מקדימה עם שתי צמות מאחורה ומהצד ופוני מהמם מקדימה וכל השאר מוברש.
ולא, לא הייתי הכלה.
אבל זה היה נראה לגמרי מטורף!
ובזמנו היה הולך שהכל אסוף, והיא נסתה לשכנע אותי בכיוון אבל אני התעקשתי ובסוף היא הודתה שזה הרבה יותר יפה ואצילי.
בחלק שמחבר בין שתי הצמות וההגבהה הייתה סיכה גדולה מכסף,
אבל בתור כלה אולי יותר מתאים כבר כתר מכסף.
יש עוד הרבה רעיונות איך לאסוף רק חלק מהשיער, לא עולה לי עכשיו משהו נוסף, אבל זה הכיוון פחות או יותר.

עוד משהו שחשוב שתשימי לב...
שהספרית שאת בוחרת לסרק אותך, מכירה ויודעת איך לעבוד עם סוג השיער שלך.
לא כל ספרית/מתסרקת יודעת לעבוד עם כל סוגי השיער.
כל מה שכתבתי כאן היה אכן אצלה-
אגב רחלי לוי דאהן מוציאה יום יום כלות מושלמות עם מוברש להתעלףף שלא זז עד סוף החתונה
אני עוקבת אחרי כמה שעושות כלות אבל היא מעלה תמונות מאחרי החתונה ונראה כאילו עכשיו היא הוציאה את הכלה
ותזהרי לא להתפתות לכל מיני דברים מעניינים:p מוברש פתוח ונקסט סתםם מה שאת אוהבת חח
העיקר שיהיה במזל טוב!!
היא באמת אלופה!
לוקחת יחסית יקר אבל עושה חבל''ז!

HERZOG

משתמש פעיל
הי צריכה להראות לגברת שלי בת התשע תמונה של תסרוקת פתוח מוברש בשילוב פרחים חיים על מנת שתקבל את ההחלטה האם אסוף/פתוח :)
אשמח אם יש למישהי תמונה זמינה לעכשיו לשלוח לי במייל - shiragrinboim גמייל ...

העיקר שיהיה במזל טוב!!
איפה היא מעלה תמונות?
אפשר קישור?

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הי צריכה להראות לגברת שלי בת התשע תמונה של תסרוקת פתוח מוברש בשילוב פרחים חיים על מנת שתקבל את ההחלטה האם אסוף/פתוח :)
אשמח אם יש למישהי תמונה זמינה לעכשיו לשלוח לי במייל - shiragrinboim גמייל ...
שלחתי

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
יש לך אפשרות לעלות בפידיאף תמונות של תסרוקות. בדגש על מעניינים במיוחד חוץ ממוברש
תודה
מה שמעלים לסטטוס זה ל24 שעות כך שיש כרגע אולי 2 תסרוקות שלה
ומי שנותנת אישור פרסום שם לא בהכרח מוכנה שזה ישאר לצמיתות במקום אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה