איזה שיר מתאים להעיר בבוקר לברכת החמה?

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
טובים מאורות
כי שמש ומגן
למעלה למעלה...
והוא כחתן

:)

תותים

משתמש רשום
"שירו למלך"
"שהחיינו"

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה, אל תעשה כריזה.
זה שיגעון וזהו.

איפה כתוב שצריכים להעיר תינוקים בני שנתיים בארבע בבוקר?
זה לגמרי לא הגיוני.

פעם בעשרים ושמונה שנה שאנשים יקומו בכוחות עצמם. ולא שיעירו תינוקות לפנות בוקר..

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
בעצם אולי הוא לא מתכוין לפנות בוקר....

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הכריזה היא לאלו שבמשך 28 שנים קמים מוקדם לכפר על אותה פעם ששכחו להעיר אותם...
וחוצמיזה, את הבן שנתיים אפשר להרגיע שפעם הבאה שהם יעשו לו את זה הוא יהיה בן 30.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתה מכיר את הנוסח/לחן של ההשכמה לסליחות של השמשים של פעם?
אז תקליט על אותו משקל אבל במילים מתאימות ובתדר רך:
ישראל עם קדושים שטייט אויף (קומו) לברכת החמה, שטייט אויף לברכת החמה וכו' (תוסיף מילים כאוות נפשך נראה לי שזה רעיון חבל"ז...)

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
הרב עובדיה שליט"א אמר: מי שפספס ברכת החמה, שילך לישון 28 שנה ויקום בזמן...

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הגיע הזמן שיעיפו לכל הרוחות את כל הרמקולים הצווחניים באיכות של 1KBPS על 1000dBבקול עולה ויורד, עם צרחות על כל קריאות הקודש ובמנגינות אבל על מכירות....בהההההמוניכם
נסתדר יפה גם בלי זה, יצאנו מעידן העגלות נעבור גם את זה.
בעעעעעעע, נמאס, די!! רבם חֵרשו! עבודה עברית!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מקארתור;240542:
הגיע הזמן שיעיפו לכל הרוחות הם כבר בכל הרוחות...
את כל הרמקולים הצווחניים באיכות של 1KBPS על 1000dBבקול עולה ויורד, אדרבה תביא פתרון חלופי...
עם צרחות על כל קריאות הקודש ובמנגינות אבל על מכירות....בהההההמוניכם בהההההמוניכן
נסתדר יפה גם בלי זה, יצאנו מעידן העגלות נעבור גם את זה.
בעעעעעעע, נמאס, די!! רבם חֵרשו! (אהבתי) עבודה עברית!
גם אני מצטרף, על הדרך אפשר כבר גם להעיף את כל עלוני הפרסום האימתניים ואת האנציקלופדיות בדמות קטלוג מודעות של לפני החגים, למגר את תופעת חדרי המדרגות בעלי קירות לוח, לדרוש ממערכות העיתונים שאין, פשוט אין מצב! לא מוכנים לעיתונים בהם יש יותר מ85% עמודי פרסום!
לדרוש שהפעם התחרות תהיה בין העיתונים שקופה (כמתחייב בחוק התמ"ת) לציין ליד ה"גליון מוגדל 4567 עמודים" פילוח כמות עמודים של כתבות מול מודעות, וכמובן מחיר לחבילה של 1000 דף...

בי

משתמש צעיר
שטיי אויף של ליפא (יהודי פשוט)

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
גם אני מצטרף לקריאתו של מקארתור
דינקיס

אבל אם אתם הולכים לקרוע את עור התוף לכל השכנים בשעות הבוקר המוקדמות, פליזזזזז תעשו אתזה עם איזה משהו רגוע. אתה יודע מה? 'מודה אני ' של רגש מתאים חבל"ז, הבעיה היא שהקול של הרב אביש ברודט צווחני בעליל לשעות הבוקר המוקדמות. הייתי הולך על אייי לי לו לו לו לו יושב הרב מסאסוב על יד עגלת הילד אי לי לולו לו של אברהם פריד אוצרות יהודים ב' אחלה שיר.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכן כתבתי בתדר רך...........(אם יהיה לך זמן אי פעם תקשיב לקסטה של י.מ נוימן על הימים הנוראים ותשמע איך הוא שר שם את הרעיון שאמרתי אז תבין שזה לא כ"כ נורא.)

ודרך אגב הם לא הולכים לקרוע את עור התוף אלא את אור השמש....

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
טוב, ראשית - תודה רבה רבה לכולם!
הוועדה המכינה החליטה:
ערב קודם בין השעות 6-7 יושמע ברמה השיר "אור חדש על ציון תאיר" (צליל וזמר) +כריזה של "איש בל ייעדר" וכו'.
ביום האירוע בבוקר, משעה 6 (20 דקות) יסתובבו הכרוזים עם השיר "התעוררי התעוררי כי בא אורך קומי" (גם של סליל וצמר..)

המביט

משתמש מקצוען
כמה מתאים...

שירי ציון לביתר:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה