דרוש מידע איזה שבועונים מומלצים?

לאה!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
להורים שלי יש גם מרווה וגם זרקור,
זרקור - עולה עליו בהמון!
שניהם עיתונים מצוינים, יפים ומלאי תוכן.
זרקור- ברמה ספרותית יותר גבוהה וגם מעוצב יפה יותר (אנחנו לא תמיד מודעים לזה, אבל זה משמעותי מ-א-ו-ד, עיתון שערוך ומעוצב יפה עושה חשק לקרוא בו). בזרקור יש סופרות ברמה גבוהה (מ. קינן לנוער, רבי מנדל לילדים) והרבה תוכן ועניין.
מרווה לצמא- ברמה רוחנית מאוד גבוהה, אין טעויות!!! בכלל!!! עיתון מלא תוכן לכל המשפחה-גברים, נשים, בחורי ישיבה, בחורות, נוער וכמובן ילדים. (זרקור לעומתו הוא עיתון ילדים עם חלק לנוער, אבל אין בכלל פינה לנשים). העיתון מלא בהעשרה וידע עולם.

בשני העיתונים הנ"ל קשה למצוא טעויות. בזרקור יש לעיתים נדירות, אבל כשיש הם מודעים לזה ומתנצלים ומתקנים את הטעות בעיתון הבא.

אישית, אני אוהבת יותר את זרקור. אבל שניהם עיתונים מוצלחים מאוד. ממליצה על שניהם.

כיף לי ולך

משתמש פעיל
אין על משפחה
העיתון הכי ברמה על פי המון סקרים!!!!!!!1
מומלץ ביותר
יותר ממרווה!!
ויורת מבקהילה והמבשר!!!!
אין מה להשוות

reish

משתמש מקצוען
זרקור- ברמה ספרותית יותר גבוהה וגם מעוצב יפה יותר (אנחנו לא תמיד מודעים לזה, אבל זה משמעותי מ-א-ו-ד, עיתון שערוך ומעוצב יפה עושה חשק לקרוא בו). בזרקור יש סופרות ברמה גבוהה (מ. קינן לנוער, רבי מנדל לילדים) והרבה תוכן ועניין.
מרווה לצמא- ברמה רוחנית מאוד גבוהה, אין טעויות!!! בכלל!!! עיתון מלא תוכן לכל המשפחה-גברים, נשים, בחורי ישיבה, בחורות, נוער וכמובן ילדים. (זרקור לעומתו הוא עיתון ילדים עם חלק לנוער, אבל אין בכלל פינה לנשים). העיתון מלא בהעשרה וידע עולם.

בשני העיתונים הנ"ל קשה למצוא טעויות. בזרקור יש לעיתים נדירות, אבל כשיש הם מודעים לזה ומתנצלים ומתקנים את הטעות בעיתון הבא.

אישית, אני אוהבת יותר את זרקור. אבל שניהם עיתונים מוצלחים מאוד. ממליצה על שניהם.
מעניין אותי מבחינת סגנון,
בזרקור גם אין חלילה אף ציור של ילדה? ושמות הכותבות הם בקיצור?

טוביT

משתמש פעיל
כעיתון שני הייתי ממליצה על "כל העלונים" תורני בלבד ומלא תוכן מרתק לכל הרמות והגילאים.

געדכרניאמ

משתמש חדש

תלוי למי עושים את המנוי-
כי אם הוא בשביל הילדים והנוער, הם יעדיפו בד"כ את זרקור כי יש חומר מתאים בכמות גדולה בהרבה.
במרווה יש לכולם- אבל מעט לכל אחד...

reish

משתמש מקצוען
אין שם ציורים של ילדות!! (חלילה?!)
והשמות- כל סופרת ע"פ העדפתה, אין הקפדה בעניין.
החלילה היה בציניות.
זה לא מעלה בעיני, ואפילו קצת מגוחך (במרווה לצמא יש מדור שילדים משתפים בהתמודדות שיש להם. קצת משעשע שמספרת חני או רבקי והציור הוא של ילד מסולסל פאות...)

מליון

משתמש מקצוען
לנו אין מנוי, ואנחנו קונים לפעמים משפחה, ולפעמים בקהילה, (בודקים את הכותרות לראות מה נראה יותר מעניין...:))
בקהילה מאוד מנסים להגיע לרמה של משפחה, לא תמיד הולך , אבל מתקרב...

לכל האלו שמציעים את מרווה שוב ושוב, תרגעו ותהיו עניניים, פותחת האשכול כבר אמרה שהם מנויים!...

sap13

משתמש מקצוען
אם אנחנו רוצים לנסות את המארז של המודיע, הוא מופיע בחנויות כבר ביום חמישי?
כי המנויים מקבלים את המארז בשישי.

sap13

משתמש מקצוען
דרך אגב הם אמרו במודיע שיש מבצע בהתחייבות לשנה על העיתון היומי פלוס המארז של שישי ב-60 שקל.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
בשישי מתי אמור להגיע המודיע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה