דרוש מידע איזה רשת ואיזה פלאפון (כשר) הכי הכי מומלצים ושווים? רוצה לנייד קווים

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מרוצה מאוד מ 4*4
סים תלוי באזור שלך תבדקי עם הסביבה לאיזו חברה יש הכי הרבה קליטה

דרך חדשה

משתמש מקצוען
מרוצה מאוד מ 4*4
הייתי כמעט סגורה על זה, אבל היום ראיתי תגובה פה שאין בזה לוח שנה עברי, יש מעט מאד צלצולים, וחיפוש אנשי קשר צריך להיות מדויק לפי מה שהכניסו לספר טלפונים (א"א לחפש שם פרטי לפני משפחה אם הוכנס הפוך)
האמנם?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הייתי כמעט סגורה על זה, אבל היום ראיתי תגובה פה שאין בזה לוח שנה עברי, יש מעט מאד צלצולים, וחיפוש אנשי קשר צריך להיות מדויק לפי מה שהכניסו לספר טלפונים (א"א לחפש שם פרטי לפני משפחה אם הוכנס הפוך)
האמנם?
יש עברי - רק שהתאריך נמצא יחד עם הלועזי ולא בנפרד - ויש זמני הלכה
מה זה נקרא מעט? יש בערך 20 ואפשר להוסיף בכרטיס חיצוני
חיפוש - אצלי הוא נותן בכל אופציה
אני יודע שהיו גרסאות ישנות שהיו תקלות אבל בחצי שנה האחרונה טענו שסידרו הכל

כאן יש הרבה מידע

שלג קל

משתמש מקצוען
האמנם?
יש 30 רנגטונים
בגרסה החדשה לפחות אפשר להגדיר חיפוש גם לפי צירוף אותיות שמופיע בתוך השם

הבעיה כמדומני זה הסוללה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה