אלרגיה איזה רופא לבדיקת אלרגיה מומלץ מנסיון

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה המספר כדי להגיע למזכירה האישית
025846402 ישיר או 025846400 למרכזיה, כדאי קודם לבדוק גם במוקד של מאוחדת או באתר מתי התור הקרוב, הרבה פעמים יש תורים בתאריכים מאד קרובים
ואם לא אלרגי אז אין סבסוד ?איך זה הולך?
התשלום הוא סה"כ כמו לכל רופא מקצועי בקופה שלושים וכמה ש"ח, אם יש לילד נכות למשל בגלל אלרגיה אז הוא לא משלם את זה.

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
1 איפה נמצא , במלחה?
2 מה הוא אומר בגדול על אטופיק ?(מה הוא מציע להתנזר מאוכל מסוים ? וכו)
3 האם יש אמלו תורים ארוכים?
4 אם אני במאוחדת(שיא) מה צריכה לבקש מהם לפני?
5 ויש סבסוד כמה בערך?
1. נמצא בקופ"ח בקרית יובל אולי גם במלחה אני לא יודע
2. אין לי מושג
3. די נגיש דרך הקופה
4. כלום לקבוע תור וזהו
5. סבסוד מלא

אלי @@@

משתמש מקצוען
כאחד שסוחב איתו אטופיק כבר 20 שנה ועברתי אצל כל מיני רופאים טבעיים וגנבים למיניהם בסוף הגעתי לפני משהו כמו 7 שנים לפרופסור אלי שפכר מנהל מחלקת העור באיכילוב (בזמנו) והוא גילה אצלי אלרגיה חמורה לחומר כימי נדיר ומאז אולי לא עבר לגמרי אבל המצב טובבב ומי שסובל מזה מבין בכל אופן הייתי ממליץ לחפש אותו
אני הלכתי אליו פרטי ואז להמשך טיפול במחלקה באיכילוב .דרך אגב לא שמעתי שמישהו שעבר את גיל ההתבגרות וזה נשאר אצלו שהצליח להתרפות בכל אופן בהצלחה ורפואה שלמה

RAME

משתמש מקצוען
איך אורי טוקר מקניון רמות לאלרגיה?
מישהו שמע עליו מומלץ ?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
2 מה הוא אומר בגדול על אטופיק ?(מה הוא מציע להתנזר מאוכל מסוים ? וכו)
אין מאכל בעייתי אחד לכוווללללם.
גם אם יש אלרגיה למזון, לכל אחד זה למזון אחר. (יש את הנפוצים, בדרך כלל כל אלרגי לוקח משם אחד או יותר).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה