שאלה איזה צבע של ריפוד לקנות?

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
צריכה לקנות כסאות בר למטבח
המטבח בצבע פנינה עם זהב
אממה
הפינת אוכל נמצאת באזור מקשר בין הסלון למטבח-דירות הקבלן החדשות

ובסלון יש לי כסאות עם ריפוד אפור וספה עם ריפוד וורוד
האם אני צריכה להתייחס לסלון בבחירת צבע הריפוד לכסאות הבר במטבח?
או שפשוט להתנהג כשתי יחידות נפרדות

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לא מצאתי כסא עם ריפוד וורוד תואם לספה

חילזון

משתמש מקצוען
צריכה לקנות כסאות בר למטבח
המטבח בצבע פנינה עם זהב
אממה
הפינת אוכל נמצאת באזור מקשר בין הסלון למטבח-דירות הקבלן החדשות

ובסלון יש לי כסאות עם ריפוד אפור וספה עם ריפוד וורוד
האם אני צריכה להתייחס לסלון בבחירת צבע הריפוד לכסאות הבר במטבח?
או שפשוט להתנהג כשתי יחידות נפרדות
חובה להתייחס כיחידה אחת שתהיה הרמוניה הרי זה חלל אחד.
כסאות בר הייתי הולכת על סוג של עץ בהיר/ חום בהיר או אפור בהיר עם רגלי זהב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה