דרוש מידע איזה פלאפון הכי מומלץ?

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

בעל ניסיון

משתמש פעיל
חבל מאוד לערבב.
אני כתבתי את זה לגבי זה שמכשירים של פעם למרות שהם עלו פחות או יותר כמו היום הם החזיקו ומחזיקים עשרות שנים, ולא כמו הפלאפונים של היום שעולים כמו נוקיה סי 2 למשל של לפני 12 שנה ומחזיק אולי שנה וחצי - שנתיים.
מבין?

רמיזא

משתמש מקצוען
אתה מוזמן להיכנס לאתר של חב' סמסונג ולראות את הפלאפונים שלהם ולהיווכח אם הם נראים כשרים או לא.
לפי איך שאני ראיתי הם נראים פלאפונים כשרים ורגילים לכל דבר ועניין (אא"כ סמסונג אבריכים נראה פלאפון פרוץ...).
לא הבנתם את העיקרון, העיקרון אומר שחייב שמכשיר כשר יהיה בצורה שונה ממכשיר לא כשר, ואם סמסונג יפתחו מכשיר כשר ברור שזה יאושר,
יש בעיה רצינית עם אנשים שמסתובבים עם מכשירים פרוצים לגמרי במסווה של טלפון כשר, וכל הפירצה הזאת בגלל הניראות שלו.

בעל ניסיון

משתמש פעיל
לא הבנתם את העיקרון, העיקרון אומר שחייב שמכשיר כשר יהיה בצורה שונה ממכשיר לא כשר, ואם סמסונג יפתחו מכשיר כשר ברור שזה יאושר,
יש בעיה רצינית עם אנשים שמסתובבים עם מכשירים פרוצים לגמרי במסווה של טלפון כשר, וכל הפירצה הזאת בגלל הניראות שלו.
צודק, אבל אני חושב שגם לזה אפשר למצוא פיתרונות.
כמו צבע מיוחד למכשירים הכשרים, או חותמת מיוחדת על גב הפלאפון שבלעדית רק לכשרים, או פס ייצור מיוחד ללא מצלימה וללא החור של המצלימה.
אם רוצים, אפשר בהחלט להגדיל ראש ולפתוח אפיקים חדשים, מי מתנדב? 😉

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא ממש, הוא יותר שבוי בלקנות כל שנה וחצי - שנתיים פלאפון מיבואנים שכמו שכבר כתבתי שאין להם אף אינטרס לייבא ולשווק פלאפונים איכותיים. אם חב' סמסונג למשל היתה נכנסת היום לשוק הסלולר הכשר (והיא תיאורטית בהחלט יכולה, רק שזה לא שווה לכמה אנשים...) היא עם הפלאפונים האיכותיים שלה היתה מעיפה את כל היבואנים שיש היום, כמו שניתן לראות שכשנוקיה וסמסונג ומוטורלה שלטו בשוק הפלאפונים הכשרים לא היה אף יבואן אחר, אבל ברגע שהם עזבו - צצו עשרות דגמים של פלאפונים כפטריות אחרי הגשם שבהחלט, כמו ש @גרשיים כתב, בקושי מחזיקים מעמד, מחוסר תחרות ואינטרס.

תברר בבקשה כמה עלה נוקיה סי 2, וכל הסמסונגים למיניהם שמחזיקים עד היום לפני 15 שנה, אוקיי?

אתה מוזמן להיכנס לאתר של חב' סמסונג ולראות את הפלאפונים שלהם ולהיווכח אם הם נראים כשרים או לא.
לפי איך שאני ראיתי הם נראים פלאפונים כשרים ורגילים לכל דבר ועניין (אא"כ סמסונג אבריכים נראה פלאפון פרוץ...).
אני לא רואה שום טלפון דומה לכשר באתר 'ל סמסונג
יש לך קישור?

אפרתאושר

משתמש חדש
לא בטוח שהצדק איתך.
ע"ע נוקיה C2, סמסונג E1200 E3300, C3300, סמסונג יאנג ועוד שהם מכשירים חזקים ואיכותיים באמת ושמחזיקים עשרות בשנים (סתם כדי לשבר את האוזן, מכשיר כשר ופופולארי מאוד בציבור שיוצר כשהייתי ילד ועברו כ 16 שנה מאז עדיין נמצא בשימוש ונמכר בשוק ב - 1000 - 800 ש"ח!!!).
היצרנים / יבואנים (שאגב, ה'תחרות' כיום בשוק הסלולר הכשר היא בין 2 יבואנים בלבד!!!) פשוט למדו היום לייצר מכשירים ששורדים לא יותר משנה וחצי - שנתיים כדי שהציבור (ששבוי, לצערינו) יקנה מכשירים חדשים כל הזמן, וחבל.
ואני לא מדבר על מגוון הפלאפונים הענק שיש לחב' סמסונג שהם יכולים להיות כשרים (לא אנדרואיד ולא פרוץ יתר על המידה. ולא דמויי סמארטפון, אלא בסגנון של 3300 ודומיו) שבגלל אינטרסים עלומים (של...?) המכשירים האלה אינם מקבלים לצערינו את ההכשר של ועדת הרבנים לענייני תקשורת ובגלל זה התחרות (אם אפשר לקרוא לזה כך) בשוק, והאיכות של הפלאפונים כיום נראית באמת איך שהיא נראית, ולאף יבואן שמייבא פלאפונים לשוק הכשר אין אינטרס אמיתי להביא פלאפונים איכותיים וטובים 'כמו פעם'.
חבל!
מישהו יכול לעזור איך אפשר להסיר את הסמל של "אינטרנט" ו"רדיו" בטלפון תומך כשר נוקיה 110? תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה