פונט איזה פונט מתאים ל- ''אבא אוהב את הפלאפון שלו יותר ממני''

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
על גבי שחור כשברקע תמונה של ילד מדוכדך.

Ctrl P

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני הייתי עושה עם פונט מרובע
אבל יהיו כאלה שיעדיפו קומיקס או אות שבורה

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
או פונט ילדותי או פונט "מכונת כתיבה" של פנוטביט ודומיו (יש גם "רמינגטון", אולי חינמי, לא סגור על זה).
אגב, מבחינה לשונית נראה שהמשפט לא מנוסח נכון. משמעותו היא שאבא אוהב את הפלאפון שלו יותר ממה שאני אוהב את הפלאפון שלו...
צריך להיות: "אבא אוהב את הפלאפון שלו יותר מאשר אותי" או "... יותר מאשר הוא אוהב אותי".
אגב, אני הייתי כותב "טלפון" ולא "פלאפון".

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
או פונט ילדותי או פונט "מכונת כתיבה" של פנוטביט ודומיו (יש גם "רמינגטון", אולי חינמי, לא סגור על זה).
אגב, מבחינה לשונית נראה שהמשפט לא מנוסח נכון. משמעותו היא שאבא אוהב את הפלאפון שלו יותר ממה שאני אוהב את הפלאפון שלו...
צריך להיות: "אבא אוהב את הפלאפון שלו יותר מאשר אותי" או "... יותר מאשר הוא אוהב אותי".
אגב, אני הייתי כותב "טלפון" ולא "פלאפון".
דיוק מקסים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה