פונט איזה פונט זה????????

פוינטס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מסך 2021-03-07 131250.jpg

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כשהאתר ייפתח, הייתי מציע לו שיוותר על האופציה של הקלדה חיה בפונטים באתר
משום אינשי דלא מעלי וד"ל

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
כשהאתר ייפתח, הייתי מציע לו שיוותר על האופציה של הקלדה חיה בפונטים באתר
משום אינשי דלא מעלי וד"ל
דיברתי איתו על הנושא הזה כמעט חצי שעה, וגם עם אלרון מהפונטון. כולם עם אותו קו מחשבה, שבסופו של דבר מי שירצה לגנוב ימצא את הדרך ולא משנה כמה תשקיע. הרי גם דיסקים מועלים לרשת בשלמותם למרות שהיוצר לא נותן אותם בחינם.
מה שכן, מדובר בנושא מאוד כאוב שצעירים לא מבינים אותו. לפני תקופה קצרה נתקלתי בפורום שפתח ילדון צעיר שהועלו בו פונטים של חברות ציבוריות ושל יוצרים מהפורום כאן. לאחר שהתרעתי בפני המנהל של אותו הפורום הוא פתח תיקיית דרייב והעלה אליה את הפונטים...
אומר לי איתמר נתן "מה אני יכול לעשות עם מי שמעביר את זה דרך המייל?", אז נכון שאנחנו לא צריכים לתת להם את זה בידיים, אבל זאת שאלה של תועלת מול נזק.

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זה לא ממש נכון
כי להעלות לאתר עם ההאופציה להקלדה זה לתת על מגש של כסף

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
זה לא ממש נכון
כי להעלות לאתר עם ההאופציה להקלדה זה לתת על מגש של כסף
באתרים בחו"ל יש אתרים שבהם הטקסט המוקלד מוצג בתור תמונה ולא כטקסט חי, מה דעתך על האופציה הזו?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
דיברתי איתו על הנושא הזה כמעט חצי שעה, וגם עם אלרון מהפונטון. כולם עם אותו קו מחשבה, שבסופו של דבר מי שירצה לגנוב ימצא את הדרך ולא משנה כמה תשקיע. הרי גם דיסקים מועלים לרשת בשלמותם למרות שהיוצר לא נותן אותם בחינם.
מה שכן, מדובר בנושא מאוד כאוב שצעירים לא מבינים אותו. לפני תקופה קצרה נתקלתי בפורום שפתח ילדון צעיר שהועלו בו פונטים של חברות ציבוריות ושל יוצרים מהפורום כאן. לאחר שהתרעתי בפני המנהל של אותו הפורום הוא פתח תיקיית דרייב והעלה אליה את הפונטים...
אומר לי איתמר נתן "מה אני יכול לעשות עם מי שמעביר את זה דרך המייל?", אז נכון שאנחנו לא צריכים לתת להם את זה בידיים, אבל זאת שאלה של תועלת מול נזק.
תרביצו לי. לא מבין למה לעשות ככה, אבל נראה שכך הוחלט.
מקווה שמיוחדים לפחות יוסתרו כנ"ל.
מה באמת עם האתר שלו?
ואיך @תלמידים יש לך גישה לשם?
אל תשאל שאלות, לא תשמע שקרים...
;)
סתאאאם... מי אמר שיש לי גישה, קיבלתי פרומו נאה, ביקשתי רשום לפרסם, ונעניתי בחיוב...(נכון שקיבלתי הצצה לעוד כמה הפתעות. תתעלפו).

#ליבא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קיבלתי פרומו נאה, ביקשתי לפרסם, ונעניתי בחיוב

לדעתי ר' איתמר גאון בשיווק. הוא מצליח לעשות מהלימון של משך הקמת האתר לימונדה. לא זו בלבד שהוא מצליח לגרום לכולנו לחכות עם הלשון בחוץ (ובצדק, במידת מה) הוא מידי פעם משחרר הדלפות שרצות ברשת וכך שומר על השטח חם עד לוהט...

אני לא כותב זאת בביקורת חלילה. להפך, לאחר מספר שיחות לא קצרות איתו יצאתי מלא התפעלות מהמידות שלו.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה