דרוש מידע איזה ספר תאהב לקרא ילדה בת 10?

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ארץ מידה 2 חלקים - אם להשיג.
!!!
פוצולופופום - 3 חלקים
!
'כמעט אחרונה חביבה' - גם מאוד יפה נראה לי של גילה המאירי.
וכל הספרים שלה....
ספרי ר' מנדל
!!!
מלכהלה (שגם המבוגרים אוהבים מאוד) ספר שהילדים כועסים כשאני מלווה.
של מי זה?

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מלכהלה - של אביגיל מייזליק
כבש פה את כולם
בנים בנות ומבוגרים
אני קראתי כמה פעמים.

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
רעיון נוסף:
סדרת חלונות אור.
לטעמי רק הראשונים מוצלחים,
אבל הילדות אוהבות את כולם.
עולה 20 ש״ח ביפה נוף,

אני לא משווקת;)
הבת שלי בת 8 חולה על חלונות אור
יש להם 6 חלקים
מנסים נואשות להשיג לה את השישי ללא הצלחה.
הראשונים באמת הם היותר מוצלחים,
אני גם רואה אותם כספרים חינוכיים ולא סתם בלה בלה בלה,
וסחיטת דמעות או חיוכים מהקוראים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה