התייעצות איזה ספק מומלץ בשביל סינון של נטפרי?

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי תשתית וספק של בזק ואני צריכה דחוף לעבור לספק אחר כדי להתחבר עם נטפרי.
מי הכי ממולץ מבחינת מחיר/זמינות/אמינות/הכי פחות תקלות:
RL
019
כושר סים
011
IB תקשורת
X2 one
אודה לכל המלצה/דיס המלצה
(מנסיון מר של עוקץ ונוכלות של חברה אחרת {שאינה מופיעה ברשימה}.. אני חייבת לתת אמון באחד מהם..)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

דה וינצ'י

משתמש צעיר
יש להם קשר עם ICE תקשורת. לא??

זה החברה של העוקץ?
זה כתבה מהמועצה הישראלית לצרכנות

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מניסיון אחרי סלקום, הוט מובייל, ו019 הכי מושלם זה הראוטר שלהם שמתלבש על בזק. יוצא לך בין 80-100 ש"ח לא נתקלתי בבעיות גלישה מהירה ומצוינת.
אם את הולכת על נטסטיק, זה תלוי באזור שלך

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מניסיון אחרי סלקום, הוט מובייל, ו019 הכי מושלם זה הראוטר שלהם שמתלבש על בזק. יוצא לך בין 80-100 ש"ח לא נתקלתי בבעיות גלישה מהירה ומצוינת.
אם את הולכת על נטסטיק, זה תלוי באזור שלך
הראוטר של מי?? על איזה מבינהם אתה ממליץ?

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה 019 ונטפרי, זה מתחבר כמו ראוטר של בזק, צריך לזה תשתית עם קו של בזק.

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה החברה של העוקץ?
זה כתבה מהמועצה הישראלית לצרכנות
נפלתי בעוקץ הזה ואני כעת משלמת 58 ש"ח לחודש על ראוטר שלא פתחתי ולא נגעתי בו.. הם לא הולכים לבטל את התשלום של 21000 ש"ח!! וזה עוד לפני שהתחברתי בכלל!! לפי מה שהבנתי מהבנק הם עקצו כבר הרבה ומשפטית לא אצליח לעמוד מולם(למרות שהעיסקה בוטלה תוך 24 שעות. אפילו לא 14 יום!!)

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נפלתי בעוקץ הזה ואני כעת משלמת 58 ש"ח לחודש על ראוטר שלא פתחתי ולא נגעתי בו.. הם לא הולכים לבטל את התשלום של 21000 ש"ח!! וזה עוד לפני שהתחברתי בכלל!! לפי מה שהבנתי מהבנק הם עקצו כבר הרבה ומשפטית לא אצליח לעמוד מולם(למרות שהעיסקה בוטלה תוך 24 שעות. אפילו לא 14 יום!!)
אני לא משלמת על הראוטר, רק שכירות 4 שח לחודש, העדפתי את זה
זה כולל תיקונים וכו'

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה כולל גם תשתית? הרי אי אפשר לשלם לבזק בנפרד ולספק בנפרד. לא כדאי לשלם רק לאחד-הכל כלול+15 ש"ח לנטפרי?
היה לי כבר תשתית לפקס ביתי, אז לא התעמקתי, הייתי חייבת את המהירות גלישה בעיקר בשביל פגישות זום, לפני זה הסתדרתי מצוין עם נטסטיק.
בזק יצא לי אז בבירורים יקר יותר, אבל יכול להיות שאם אין לך בכלל תשתית זה עדיף.

חיולה

משתמש מקצוען
זה כולל גם תשתית? הרי אי אפשר לשלם לבזק בנפרד ולספק בנפרד. לא כדאי לשלם רק לאחד-הכל כלול+15 ש"ח לנטפרי?
מה שכתבתי מדובר על נטסטיק (רק אח"כ ראיתי שהתעניינת לגבי תשתית)
בכל אופן מעתיקה לך מהאתר של נטפרי לגבי המחירים של סים כשר לתשתית (מצורף גם הקישור לשם)
סים כשרספק אינטרנט טריפל Cמהירות 100 מגה 50 ש"ח / 40 מגה 40 ש"ח / 15 מגה 30 ש"ח03/09/20

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה