דרוש מידע איזה משחק טיפולי כדאי לקנות לבית ?

זושא כץ

משתמש מקצוען
יש לכם רעיון , איזה משחק טיפולי כדאי לקנות
כמו"כ איפה קונים את המשחקים הללו במחיר סביר ולא יקר מידי

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מה פירוש משחק טיפולי ?

איזה תחום מעוניינים לפתח ?

זיכרון/שליפה/מיומנויות קריאה.משחק וכו' ?

אני קניתי משחק (ק"ש) שמפתח מיומנויות משחק ב11$ באמזון לפני מספר חודשים וכעת מחירו 6$ לבעלי אמזון פריים (מחירו הרגיל 20$) (ניתן להצטרף בפריים לחודש ראשון חינם)

וזה משחק מדהים וישנם שם קלפים עם ציור והמשתתף במשחק צריך להציג את הציור המוצג בקלף (כגון משהו משחק טניס שולחן) והמשתתף השני צריך לנחש מה מצוייר על הקלף

71mieWy7WvS._AC_SL1500_.jpg

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה פירוש משחק טיפולי ?

אני קניתי משחק (ק"ש) שמפתח מיומנויות משחק ב11$ באמזון לפני מספר חודשים וכעת מחירו 6$ לבעלי אמזון פריים (מחירו הרגיל 20$) (ניתן להצטרף בפריים לחודש ראשון חינם)

וזה משחק מדהים וישנם שם קלפים עם ציור והמשתתף במשחק צריך להציג את הציור המוצג בקלף (כגון משהו משחק טניס שולחן) והמשתתף השני צריך לנחש מה מצוייר על הקלף

יש לך קישור?
לאיזה גיל זה?

chaia

משתמש מקצוען
מה פירוש משחק טיפולי ?

אשמח לקישור

מאיר 4134

משתמש מקצוען

יש לציין שזה מחיר ממש זול, וניתן לעקוב בKEEPA ולראות בכמה המשחק נמכר בחודשים האחרונים, והכי זול זה היה באיזור ה10$

1657650721831.png

מאיר 4134

משתמש מקצוען
הבן שלי בן ה6 שקניתי את זה לאפיקומן בשבילו, כל חול המועד פסח הוא ביקש ממני מדי יום לשחק איתו 3-4 פעמים, אבל גם בני ה15 נהנו מהמשחק.

וככה נראים הקלפים

71W15lmlRYS._AC_SL1500_.jpg

41h4atqpkVL._AC_.jpg

במשחק שקניתי היה 200 קלפים עם מאתיים תמונות (ולמי שיודע אנגלית היה עוד 3 אפשרויות סה"כ 800 סוגי המחזות)

נראה מי לוקח את הרעיון ובונה כזה משחק יהודי (כגון לחפש את האפיקומן\לנענע בלולב\לעשות עושה שלום\להדליק נרות שבת.חנוכה\להניח תפילין\לעשות שילוח הקן וכו')

זושא כץ

משתמש מקצוען
מה פירוש משחק טיפולי ?

אזל מהמלאי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה