דרוש מידע איזה משאבת חלב ממומלצת כיום ?

נאני

משתמש מקצוען
אם צישהי מעוניינת מוכרת שתי משאבות של אלי ניידות שלא צריך להחזיק כמעט חדשות.

צ

משתמש פעיל
אני הזמנתי בעלי את אלו. חשמלי, לא צריך להחזיק, מספר דרגות הפעלה, כולל עיסוים.
השתמשתי פעמים בודדות. מרוצה בהחלט (בנתיים)

RSR

משתמש פעיל
בבקשה (ק"ש)
זה המוכר הכי זול כרגע באלי אקספרס.

ואגב, יש לי גמ"ח למכירה והשאלה של כל סוגי המשאבות, וכל פעם אחרי כמה זמן אני מתקשרת לשמוע המלצות או דיס, ואף פעם לא קיבלתי תלונות על המשאבות של עלי...
יש אפשרות להשאיל ממך איזה משאבה?
תודה

מטהר אויר

משתמש רשום
לי יש משאבה של HEGEN מצויינת!
זה עם חלקי חילוף כך שיש אפשרות על אותו משאבה להפוך אותה לשבת-למשאבה ידנית

מג'

משתמש מקצוען
חסום בנטפרי...
תנסי להסביר לי, יכול להיות שאוכל להשיג לך
זו המשאבה
1701784926032.png

נעלם לי החלק הגומי שעושה את הואקום.. רק אחד נעלם לי..

תודה רבה

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זו המשאבה
צפה בקובץ המצורף 1516752
נעלם לי החלק הגומי שעושה את הואקום.. רק אחד נעלם לי..

תודה רבה
לי יש
אני מביתר 0527148019
אני גם מוכרת משאיבות של אליאקספרס במחירי גמ"ח. יש את הסוג הנ"ל והסוג הזה שהוא מאד נח בלי חוטים וגם הפלסטיק יותר נח כמו סיליקון. יש לי נקודת איסוף גם בירושלים
בביתר יש לי גם גמח השאלה אבל צריכה לבדוק אם יש פה משו פנוי כי אנשים לוקחים לחודשים ועד שמחזירים...
1701864153988.png

סופר ס

משתמש רשום
בבקשה (ק"ש)
זה המוכר הכי זול כרגע באלי אקספרס.

ואגב, יש לי גמ"ח למכירה והשאלה של כל סוגי המשאבות, וכל פעם אחרי כמה זמן אני מתקשרת לשמוע המלצות או דיס, ואף פעם לא קיבלתי תלונות על המשאבות של עלי...
האם את מוכרת את החיקוי של ביאמבה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה