איזה מחשב נייד מומלץ עד 1000 שקל ?

קליטה טובה

משתמש מקצוען
דרישות:מהיר מאוד עובד טוב.נוח.יפה. (זה לא חובה .. )
שיהיה אפשר לראות בו סרטים ותמונות בצורה הכי ברורה וטובה שיכול להיות.שיהיה עםSSD. שיעביר קבצים בצורה מאוד מאוד מהירה. שזה יהיה חדש תודה מראש!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
דרישות:מהיר מאוד עובד טוב.נוח.יפה. (זה לא חובה .. )
שיהיה אפשר לראות בו סרטים ותמונות בצורה הכי ברורה וטובה שיכול להיות.שיהיה עםSSD. שיעביר קבצים בצורה מאוד מאוד מהירה. שזה יהיה חדש תודה מראש!
אם תשיג תביא לי גם כמה. :)

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מעניין לעניין שלא באותו עניין:
מחשב טאבלט (10.1 אינץ') איכותי של חברת Chuwi ב-690 ₪ מבצע לרגל יום השנה
קישור כאן, כשמזמינים לבקש מהמוכר מדבקות עברית למקלדת
מי שמעוניין יכול לקבל יותר פרטים באישי (יש לי כזה)

לחיל אומר

משתמש מקצוען
אם אתה רוצה מחיר נמוך פשוט תכתוב מה הצרכים שלך ועל מה אתה מסכים להתפשר ולפי זה אפשר להציע לך משהו, לכתוב רשימת דרישות לא עוזר הרבה.

קליטה טובה

משתמש מקצוען
אייבורי חנות מצוינת.
רק שים לב לא לקנות את האסוס שהציעו לך.
וגם שים לב, שתצטרך להתקין שם מערכת הפעלה וכל התוכנות.
אני בעיקרון יכול לתקן מחשב מהבית.השאילה כזאת הציעו לי SSD256גיגה + ווינדוס 10 וכל התוכנות ב600 שקל.זה זול ?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני בעיקרון יכול לתקן מחשב מהבית.השאילה כזאת הציעו לי SSD256גיגה + ווינדוס 10 וכל התוכנות ב600 שקל.זה זול ?
לחדש זה זול.
למה מה רע באסוס הזה?
תשאל את מי שטיפה עובד עם מחשבים, כולם יגידו לך ככה. אם מישהו יידע לשים את האצבע על משהו מסוים שלא טוב שם, זה יהיה נפלא. יש להם הרבה מאד בעיות לא מוגדרות.
תשאל את @bris @דודכהן ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה