התייעצות איזה כרטיס קול אתם ממליצים לאולפן-אולפניסטים/יות וטכנאי סאונד אנא המלצתכם הדחופה

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פרסמתי גם בפורום מוזיקה- מפרסמת גם פה:
אודה להכוונת המומחים מבינכם בעניין איכות צלילי הקלטה של שירה קריינות וכלי נגינה לכרטיס קול עם לפחות 2 כניסות פרה אמפר חזקות . חיבור למחשב כמובן. שליטה על ווליום בכל אחד מהכניסות כולל של אוזניות. 192 אלף הרץ ו24 דציבל וכמובן כפתור מתח של 48 פאנטום שיתאים לקונדנסר. (לא יודעת אם כתבתי את המונחים נכון. אבל אתם בטח מבינים אותי)
כל זה הבנתי המינימום הנדרש

ובכן- נכנסתי לבדוק מה הכי כדאי ומה מקצועי ומצד שני לא יקר ועדיין איכות צליל מדוייקת של הקלטות
וקבלתי סחרחורת המהמבחר וה"המלצות" של חנויות שמוכרות כמובן

על איזה חברות ודגמים מומלצים אתם הייתם ממליצים לי לרכוש- יחד עם מיקרופון קונדנסר רוד NT1 שעליו קבלתי המלצה גורפת
(שהוא גם איכותי מאד, עמיד שנים ולא יקר בכל ביחס לתמורה)

אודה מאד לעזרתכם כי אני כבר ממש נואשת מריבוי ההמלצות
(בין המומלצים שאמרו לי זה: פוקוס רייט סקרלט שגם בו זה מסתעף למלאאא דגמים.
כרטיס קול PreSonus Studio 24C. ו חברת שטיינברג Steinberg שיש בה גם הרבה דגמים ויחסית יקרה

אולפניסטים/יות וטכנאי סאונד עזרתכם!

ופליז רק אל תכתבו לי- "בתור התחלה כדאי לך משהוא זול" וכו כי הדיוק בצליל מאד חשוב לי. לא יכולה לסבול עיוותים וצבע קול שהוא לא נקי אפילו קצת
לא מחפשת אלף כניסות ובונוסים. צריכה יותר את המקצועיות דיוק ומס כניסות נוח וסביר לשימוש להקלטה קולית מעולה (דגש על מעולה) וכלי נגינה אחד מקסימום. לא יותר מזה

סורי על החפירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה