לוגו איזה כיף, סדרה חדשה - בואו נלטש את הלוגואים שלכם!

מצב
הנושא נעול.

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא מוצאת את זה :eek:
זה נראה לי תלוי בסוג החסימה פעם אחת זה לא נפתח לי אבל עכשיו עם סוג אחר של חסימה (יותר חכמה, תנחשו לבד איזה...) זה נפתח מיד, בהצלחה.

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
הסדרה התחילה???

ב"ה, אוטוטו פרק שלישי! :)

לא מוצאת את זה :eek:

קודם כל - המון תודה על הרצון לדרג את ארטליינר, אני מעריך את זה מאוד, אבל אם אתם נתקלים בחסימות וכו' אל תתאמצו יתר על המידה, באמת שהכל בסדר, העיקר הכוונה :)

ובנימה זו אני רוצה להודות לעשרות האנשים שדירגו השבוע את הסטודיו / כתבו כמה מילים, לא ציפיתי לכמות כזו מקישור קטן שקבור כאן באשכול, ואני מאוד מעריך את זה. תודה לכם!

ידידיה דהרי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ב"ה, אוטוטו פרק שלישי! :)

קודם כל - המון תודה על הרצון לדרג את ארטליינר, אני מעריך את זה מאוד, אבל אם אתם נתקלים בחסימות וכו' אל תתאמצו יתר על המידה, באמת שהכל בסדר, העיקר הכוונה :)

ובנימה זו אני רוצה להודות לעשרות האנשים שדירגו השבוע את הסטודיו / כתבו כמה מילים, לא ציפיתי לכמות כזו מקישור קטן שקבור כאן באשכול, ואני מאוד מעריך את זה. תודה לכם!
כזה דבר אני לא התפלא שיש לך הרבה תגובות
ואני אשמח להוסיף שאני ממש עכשיו רואה את זה ולא מפסיק זה נותן הרבה טיפים וכיווני מחשבה חדשים. מגגגגגנננייייבבבב!!!!! מחכה לפרק הבא

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מדהים ומחכים!!
לא מובן מאליו כל ההשקעה הזו!!!
תודה רבה!!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ו.... הנה הפרק השלישי! לדעתי הכי טוב בינתיים בסדרה!

לחצו כאן לצפייה בפרק השלישי של "בואו נלטש את הלוגואים שלכם!" ›

תיהנו! :)
וווואי עוד לא כ"כ הספקתי לראות את הקודם אפילו שמזה רציתי זהו עוד רגע אני הולכת לראות ודרך אגב התאמצתי והתאמצתי והצלחתי לעשות לייק גם דרך גוגל וגם דרך יוטיוב
יישר כח!

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אולי הלוגו שלך יופיע בפרקים הבאים
@חיים בניסטי אולי תגלה לנו את הסוד, מה יכול להשפיע על השיקול דעת שלך ולגרום לך 'לטפל' בלוגו של מישהו ספציפי?
(תגלה לי בפרטי, שלא יהיו פדיחות :O כולם יעשו את זה וזה.. ואז השיקול דעת שלך לקחת את שלי יהיה מוטל בספק).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה