דרוש מידע איזה גמ''ח חיפשתם ולא היה?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לאחרונה עברתי על החשבונות וגיליתי שיש לי כמה חובות על סך לא מאוד גבוה שאני חייב לאנשים וזה היה רשום לי בטבלת אקסל והיא נמחקה ללא יכולת שחזור.
שאלתי מו''צ והוא אמר לי לעשות עם זה צרכי רבים.
אשמח לשמוע רעיונות לגמ''חים שעשויים לסייע לציבור.
תודה רבה
גמ''חט.

נערך לאחרונה ב:

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
הצעות לגמ"ח המשמש רבים וטובים..
א. כסאות כתר
ב. תרופות (אם כי מחזירים, אבל יש פער וכו')
ג. מוצצים ובקבוקי מטרנה (כנ"ל)
ד. פראקים לחתנים (רק לחתונה)
ה. בכ"ז אשאיר לאחרים...

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לתרום את הסכום לעזר מציון / איחוד הצלה / יד שרה או כל ארגון אחר שעוסק בצרכי רבים

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לפי מה שאני יודעת תרומה לקופת צדקה שדואגת לכלל נחשב לצורכי ציבור
ישנה גם קרן שהוקמה במיוחד למטרה זו של השבת כספי ציבור
גמחים : ח"פ למי שנתקע בשבת ועוד, חלות, מיץ ענבים, טישו חתוך ועוד
השאלת מחשב מסונן
וויז
מטרנה, טיטולים..

מייל

משתמש פעיל
יש את הקפה בזכרון משה שעליו יש פסק של הגר:ח קניבסקי והגרי"ט וויס זצק"ל שיוצאים כיון שבזכרון משה זה שטיבלאך שכלום מגיעים לשם מכל העולם

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש את הקפה בזכרון משה שעליו יש פסק של הגר:ח קניבסקי והגרי"ט וויס זצק"ל שיוצאים כיון שבזכרון משה זה שטיבלאך שכלום מגיעים לשם מכל העולם
יש צורך שזה יהיה משהו שכולם מגיעים אליו? גם לזכרון משה לא כולם כולם מגיעים, ובכל מקרה הכסף לא יוחזר בדיוק לאדם שממנו הוא נגזל
אז מהי ההגדרה של צורכי רבים?

צחית

משתמש מקצוען
לאחרונה עברתי על החשבונות וגיליתי שיש לי כמה חובות על סך לא מאוד גבוה שאני חייב לאנשים וזה היה רשום לי בטבלת אקסל והיא נמחקה ללא יכולת שחזור.
שאלתי מו''צ והוא אמר לי לעשות עם זה צרכי רבים.
אשמח לשמוע רעיונות לגמ''חים שעשויים לסייע לציבור.
תודה רבה
גמ''חט.
לשים סבונים במקווה
למי ששכח או סתם רוצה להתפנק
וכמובן שאפשר לשדרג ולבקש מהבלאן פינה מיוחדת ששם
יהיה הגמ"ח

דוב ס

משתמש מקצוען

@גלבוע כתבה​

יש דבר כזה, שמי שיש בידו חוב שאינו יודע למי להשיבו / גזל - יעשה בכסף הזה צרכי רבים.
מה שהם עושים, ואני לא רב בשביל להסביר את זה מדי טוב :) -
הם מקנים את סכום החוב לבעליו הבלתי נודעים, ואז זה שייך לו בבעלות גמורה, ועם הכסף של אותו אלמוני הם עושים בינתיים צרכי רבים - הם עובדים בשיתוף פעולה עם גמ"ח כספים גדול שמלווה את הכסף בינתיים.
אם יימצא בעל החוב - תהיה לו זכות מלאה לקבל את כספו בחזרה.
בינתיים הוא צובר זכויות ואפילו איננו יודע את זה, וההנחה היא שאילו הוא היה יודע הוא היה מרוצה, וממילא מוחל במחילה גמורה.
משהו כזה.

קרן "והשיב"

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ידוע לי העניין של קרן והשיב.
אך מכיוון שזה לא סכום ברור ואני גם מעוניין שזה לא יהיה משהו ח''פ לכן חשבתי על גמ''ח.
תודה לכל המשיבים עד כה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה