פיקדונות איזה בנק נותן הכי הרבה ריבית

שמחה123

משתמש פעיל
איזה בנק נותן הכי הרבה ריבית בתוכנית חיסכון לשנה אם אופציה יציאה אחרי חודש או חודשיים ,

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איזה בנק נותן הכי הרבה ריבית בתוכנית חיסכון לשנה אם אופציה יציאה אחרי חודש או חודשיים ,

נראה לי שזה נתון למיקוח

ועוד יותר נראה לי שלאחרונה יש תחרות עזה בין הבנקים בנושא
ממליצה לבוא למספר בנקים עם הנתונים ולראות מה יש לכל אחד לומר

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
באתר בנק ישראל ועוד אתרים
ניתן להשוות פיקדונות

שרינקה

משתמש צעיר
יש תוכנית מאד רווחית בבנק לאומי עם ריבית קבועה (ספציפי לתקופה זו שהריביות מאד גבוהות )התוכנית הינה לשנה וחצי לאחר ברור מקיף מול הרבה בנקים תוכנית שווה לכסף שאינו מיועד לשימוש (כי זו תוכנית ללא תחנות יציאה )במקום שישכב בבנק שיניב ...
התוכנית ניתנת לסכום מ 50,000 ש"ח
ריבית קבועה 5.2% לשנה
לאחר חצי שנה נוספת 5.2%- 7.9%= 2.7%
דוגמא הסכום לחסכון 50,000
50,000*5.2%= 2600 ש"ח לשנה
50,000*2.7%= 1350 ש"ח עבור החצי שנה הנוספת
רווח 3950 לאחר שנה וחצי בעזרת ה'
החישוב לאחר מס עבור הרווח
* תנאי הבנק שהכסף יהיה כסף חדש במידה ויש חשבון בבנק לאומי והכסף שם פשוט לעשות העברה מחשבון בנק אחר לחשבון בנק לאומי
כסף חדש - כסף שהתקבל בבנק ב 7 ימים שרוצים להפקיד את הכסף לחסכון
מי שאין לו חשבון בבנק לאומי יכול לפתוח חשבון תמורה (שזה להפקיד כסף לחסכון בלי להפעיל חשבון בבנק )
בהצלחה .

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

יהודיפשוט

משתמש פעיל
כל אחד מה שטוב לו
פרטתי כבר כמה פעמים את המעלות והחסרונות
יש כמה אשכולות ממש לאחרונה.
רק שאלה, קרן כספית זה פלטפורמה כמו פיקדון שלוקחים ומשקיעים את הכסף שלי, או שזה מוצר כמו מנייה שאם יום אחד נגיד אף אחד לא יאמין בזה אז לא יקנו ממני/הערך של זה יירד מאוד
כי אתה משתמש במילה "קונים" לכן אני שואל (פיקדון אני הרי לא קונה?!
קרן כספית כשרה עדיפה מפיקדון של 4.5%?
כן, קרנות מסויימות הצפי שלהם הוא מעל חמש אחוז לשנה הקרובה (ותחשוב על כך שזה נזיל, ושאם יש אינפלצייה זה מקזז לך מה15% מס שאתה אמור לשלם בכל מצב בפיקדון
תפתח בפאנדר מפורט שם מאוד וכמו ששלחו פה כבר

Tzvi@

משתמש פעיל
רק שאלה, קרן כספית זה פלטפורמה כמו פיקדון שלוקחים ומשקיעים את הכסף שלי, או שזה מוצר כמו מנייה שאם יום אחד נגיד אף אחד לא יאמין בזה אז לא יקנו ממני/הערך של זה יירד מאוד
כי אתה משתמש במילה "קונים" לכן אני שואל (פיקדון אני הרי לא קונה?!
זו קרן נאמנות שחלקה מושקעת בגמבו פק''מ (עד 50%)
חלקה במק''מ עד 3 חודשים וחלקה באג''ח דרוג גבוה.
ממילא אני חושב שבתקופה של ריבית נמוכה, התשואה תהיה נמוכה.
@השקעות R הון @מקצועי בלבד @אותיות פורחות @אהבת עולם @קול מבשר

elis56

משתמש פעיל
בקנית קרן כספית דרך אתר הבנק קופצת חלונית עם תנאים כללים: עמלת הפצה בקניית קרן נאמנות
יש שם הרבה מלל וכתוב שם לגבי העמלה - שווי היחידות מוכפל בשיעור העמלה בגובה 365/0.25% בקרן מסוג 1 365/0.8% בקרן מסוג 2 365/0.4% בקרן מסוג 3 ו 365/0.125% בקרן מסוג 4
מה זה אומר?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה