איזה בטריות לפלאש חיצוני ממולצות?

ביתרפ

משתמש רשום
מהם הבטריות המומלצות לפלאש חיצוני?
שיהיו חזקות, ולא יגמרו מהר

וכן מטען מהיר, מה מומלץ?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני ממליץ על סניו אנלופ השחורות (xxx)

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לפלאש שזה משהו שצריך עוצמה וברצף, אחרי ניסיון עם הרבה חברות הגעתי למסקנה שעדיף בטריות לטיום לא נטענות שמחזיקות המון זמן, לעומת הנטענות שנגמרות מהר והבלאי שלהם גדול במכשירים שכאלו

קורא כרטיסי

משתמש רשום
אחרי 9 שנות נסיון ההמלצה שלי היא חד משמעית אנאלופ, (אני משתמש בלבנות) וכן גם לפלאש חיצוני שצורך המון בטריה עדיין האנאלופ נותן את המענה הטוב ביותר.
ההבדל בין אנאלופ לאחרים הוא שהאנאלופ לא פורק את עצמו כשהוא בהמתנה אלא רק כשהוא בפעולה, וכל האחרים שגם לא נפרקים הם העתקים של אנאלופ.

twiti

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני גם ממליץ על סניו אנאלופ יש לי גם את השחורות והלבנות שניהם מצויינים לגבי מטענים מהירים יש בעיה לסוג בטריה זו הכי מהיר של סניו שמיועד לבטריה זו מה שזכור לי הוא 4 שעות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה