התייעצות איזה אתר יותר זול TEMU או ALIEXPRESS??

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
איך עושים את זה?
בהחזרות יש אופציה להחזיר כי מצאת מחיר יותר זול הם כותבים לך מה המחיר הכי זול שלהם ואם את רוצה את ההפרש או להביא קישור למוצר דומה במחיר יותר זול ואז מכניסים את הקישור.
אני לא יודעת איך עושים את זה לפני הקניה מסתבר שיש אופציה

חיימקוש

משתמש מקצוען
בהחזרות יש אופציה להחזיר כי מצאת מחיר יותר זול הם כותבים לך מה המחיר הכי זול שלהם ואם את רוצה את ההפרש או להביא קישור למוצר דומה במחיר יותר זול ואז מכניסים את הקישור.
תודה רבה עשיתי את זה עם מוצר מאלי וקיבלתי 22 שקל (לפעמים צריך לריב איתם קצת וזה עוזר מאוד חשוב להם היחס ללוקוחות)

רצינית

משתמש רשום
הם אמורים לכתוב לי במייל או מה ?
כי ביטלתי ונתנו לי ללכת ככה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הם אמורים לכתוב לי במייל או מה ?
כי ביטלתי ונתנו לי ללכת ככה
הם אמורים לכתוב לך אם יש מחיר יותר זול
ואז את מבקשת את ההפרש.
או מבקשת להחזיר את המוצר
כנראה ביקשת להחזיר את המוצר

רצינית

משתמש רשום
אגב, נרשמתי שם בטעות עם כתובת מייל עם ספרה אחת שונה, יש דרך לשנות זאת ? אני לא מקבלת את ההודעות שלהם !

m0527649777

משתמש חדש
הכל היה בסדר אם ההזמנות שלכם בטמו?עקבתם אחרי ההוצאות?חיפשתי קצת ברשת כדי לדעת אם הוא אמין וכתוב שדי מפוקפק....

s.y

משתמש פעיל
בקשר למשלוחים-הגיע לי השבוע משלוח מטמו בערך שבועיים אחרי שהזמנתי עד הדלת, רציתי להחזיר משהו מסוים ויום אחרי זה השליח כבר הגיע לקחת את זה חזרה מהדלת בחינם ונתנו לי החזר כספי
בשביל שהתשלום יהיה בטוח פשוט לא משאירים שם מספר אשראי

rdt

משתמש רשום
לכאורה בנובמבר היה עומס מטורף של משלוחים ולא היו המון טיסות הזמנתי גם בטמו וגם בעלי אקספרס ולקח יותר מחודש -
בעלי אקספרס הפריטים של Choice מהירים בהרבה מטמו נכון שלא מגיע עד הבית אבל המחיר זול משמעותית יש מגוון גדול יותר ועוד

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טמו זה אתר ממש מעניין
מצד אחד יש להם דברים ממש מלהיבים
עכשיו רציתי להחזיר כמה פריטים והם כתבו לי שהונפק החזר כספי ואני לא צריכה להחזיר את הפריטים :oops:
והמשלוחים חלום, ושירות הלקוחות גם

מצד שני ההיצע שם די נמוך, אין שפע בכלל כמו אלי אקספרס
הכי נח ומסודר היה שיין אבל אני עדיין בדעה שצריך להחרים אותם על חשבון הנוחות האישית...
שיין זה אתר עם איכות בקרשים
מדברת על ביגוד

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין הרבה הבדלים,
המחירים באותו איזור, - שקל לפה ושקל לשם, במוצרים ספציפיים כן יש לפעמים פער של יותר מ20 שקל,
לגבי היצע - באלי אקספרס יש יותר היצע
לגבי שירות לקוחות - טמו יותר נחמדים ואדיבים
לגבי משלוחים - סופו של דבר שתיהם מגיעים מסין ואם משהו נתקע אז הוא נתקע..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה