עזרה ''איום נחסם''- הצילו זה לא עוזב אותי!!

לא לפרסום

משתמש פעיל
פיתרון יותר פשוט מאשר למחוק את התוכנה
אפשר פשוט להשתיק את ההתראות וזה פשוט מפסיק
כנסו תפריט ולאחר מכו להגדרות ואז להודעות ושם תמצאו את האופציה להשתיק התראות
ומאז שקטטטטטט.
תודה ענקית...
בפולמוס הענק להסיר או לא .העדפתי שב ואל תעשה...[אני חייב אנטי וירוס אין לי חלונות 10]
האופצייה שלמעלה נותנת פיטרון מושלם...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בעקבות פנייתי החברה הסירה את החסימה

מצורף צילום מסך מההודעה המתורגמת

1687633853814.png

dina2

משתמש חדש
גם לי הפריעה הבעיה הזאת.
ניסיתי לפתור אותה כמו שאמרו כאן, להסיר את ההתקנה.
נפתח לי חלון שלהם שמציע לי לעבור למצב פסיבי.
האם זה מספיק יעיל?
מישהו ניסה?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
גם לי הפריעה הבעיה הזאת.
ניסיתי לפתור אותה כמו שאמרו כאן, להסיר את ההתקנה.
נפתח לי חלון שלהם שמציע לי לעבור למצב פסיבי.
האם זה מספיק יעיל?
מישהו ניסה?
יש לכם עדיין את הבעיה בפרוג?

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
תודה בזכותכם הורדתי את התוכנה המעצבנת הזו,
והורדתי עוד כמה תוספים מעצבנים שהותקנו מכל מיני סיבות

geek

משתמש רשום
כנ"ל לפחות כבר כמה שבועות , די התיאשתי כי הוא מוצא אצלי את הוירוס בדפדפן של GOOGLE!
ניסיתי ידנית להכניס לרשימה של התעלמות ולא עוזר!
יאוש מוחלט! ,אני עדיין פוחדת להסיר את האנטי וירוס ולהישאר בלי
למישהו יש עיצה?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני הסרתי את AVAST אחרי שהוא חסם לי את ההתחברות לרשת של נטפרי
משיחה עם הספק הבנתי שמדובר בבעיה מוכרת

ילד טוב

משתמש רשום
אשמח לפרוט היכן ממוקם ה'אנטיוירוס' שבסעיף - לא מתמצאים מידי במחשבים...
בתפריט התחל עומדים על התוכנה הרצויה ולוחצים לחצן ימני בעכבר ולוחצים על הסר ואז יפתח דףעם כל התוכנות שמותקנות במערכת מחפשים את התוכנה הרצויה לוחצים עליה ואז על הסר והתוכנה תימחק, אין מה לחשוש מזה זה סתם פרסומת כדי שיפחדו ויקנו את התוכנות שלהם

ילד טוב

משתמש רשום
כנ"ל לפחות כבר כמה שבועות , די התיאשתי כי הוא מוצא אצלי את הוירוס בדפדפן של GOOGLE!
ניסיתי ידנית להכניס לרשימה של התעלמות ולא עוזר!
יאוש מוחלט! ,אני עדיין פוחדת להסיר את האנטי וירוס ולהישאר בלי
למישהו יש עיצה?
אבל לא אמור למצוא אתזה אולי י תוסף שהוא מזהיר ממנו, ולכל וינדוס יש אנטי וירוס אם את מחוברת לרשת צריך לודא שהוא מעודכן ואם לא אז צריך פעם אחת לנקות ואז אין מה לחשוש (במדה שלא מכניסים הרבה און קי)

geek

משתמש רשום
אבל לא אמור למצוא אתזה אולי י תוסף שהוא מזהיר ממנו, ולכל וינדוס יש אנטי וירוס אם את מחוברת לרשת צריך לודא שהוא מעודכן ואם לא אז צריך פעם אחת לנקות ואז אין מה לחשוש (במדה שלא מכניסים הרבה און קי)
איך אני יכולה לבדוק איזה תוסף זה?

ילד טוב

משתמש רשום
איך אני יכולה לבדוק איזה תוסף זה?
בסמל של הפאזל שנמצא בצד שמול בסרגל בגוגל נמצאים כל התוספים בדרךכלל גוגל עצמו מתריע על תוספים לא אמינים אוליתשלחי לי תמונתמסך של האזהרה ואני ינסה להבין במה מדובר

geek

משתמש רשום
בסמל של הפאזל שנמצא בצד שמול בסרגל בגוגל נמצאים כל התוספים בדרךכלל גוגל עצמו מתריע על תוספים לא אמינים אוליתשלחי לי תמונתמסך של האזהרה ואני ינסה להבין במה מדובר
1697036648637.png
ניסיתי להכניס את התהליך לרשימה שלא יפריע אבל זה לא עוזר , יש לי הרבה תוספים אבל אני מתקינה רק מה שבלי אזהרות ,תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה