אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות קטנים!

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לבן שלי גם יש אטופיק רציני
מה שעזר להתקפים רציניים זה סטרואידים
אבל כדי לשמור על המצב :אדרמה! קרם.
קצת יקר אבל שוה!

רחלי לורנץ

משתמש פעיל
היי
מקפיצה

מי שיכולה לאמר לי מנסיון בלבד
מה הכי עוזר?
הבת שלי בת 3 וח צי חודשים
תינוקת פיצפונת עם אטופיק שלא גומרת לגרד ולגרד ולגרד

רופא נתן לי 3 סוגי משחות
לערבב ביחד ולמרוח כל יום אחרי הרחצה
המשחות הם: נרידרם, גנטתרים ופראפין רך לבן
למישהו יש נסיון עם זה"?
וכמוכ מה התופעות לוואי?

אשמח לתשובות מלמודי נסיון בלבד!
אצלינו הילדים סבלו מאד מאד מאטופיק
טיפלו בהם בסטרואידים בלי סוף
הדבר היחיד שמיגר כמעט לגמרי את האטופיק זה המשחה שרוקחים מ 3 משחות שונות, כמו שהרופאה הביאה לך
ממש משחת פלא
ממליצים בחום!

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה זה סטרואידים?????

D

Deleted 66182

אורח
כן!!!
רק ליפי-קאר (שם החברה)!!!
מניסיון!
אני רוצה להעלות קישור לאתר אבל יש שם תמונת אישה, אז אם את מעוניינת תנסי קצת לברר בגוגל...ותגידי ביי ביי לכל הסטרואידים למינהם!
הרבה בריאות
הליפיקאר מעולה מעולה גם לעור ממש בעייתי מנסיון רב
יש במחירים טובים בבית מרקחת במלכי ישראל גאולה.
יש גם חברה כמדומני צרפתית-בשם-לה רוש פוזה -שהמשחה שלהם אפקטיבית מאד ללא כל הסטרואידים למיניהם שבד"כ מראים שיפור זמני. נמכר גם שם ואפשר להתייעץ להתאמה

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איזה תופעות לוואי?

ציטא

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום רב!
האם שמעתם על ד"ר אלי מגן?

ד"ר אלי מגן מומחה ברפואה פנימית, אלרגיה ואימונולוגיה קלינית ומנהל מחלקה פנימית בבית חולים ברזילי באשקלון.
אני שלחתי אליו כמה פציינטים שסבלו מגירודים קשים וכולם אמרו פה אחד שאחרי שנים של סבל הם הגיעו לכתובת הנכונה, הוא מומחה גדול לכל נושא האלרגיות ויש לו מומחיות בפרט באטופיק דרמטיטיס.

לד"ר אלי מגן יש קליניקה פרטית באשדוד והוא עובד עם כל הקופ"ח מאוחדת כללית לאומית ומכבי כל יום עם קופה אחרת. יש לציין כי הוא עובד בעיקר בשעות אחה"צ והערב. כמו"כ יש קופות שמשתתפות בחלק מהחזר אך לא בכולו.
אז איך קובעים תור?
מערכת זימון תורים: 0539900310 מענה 24 שעות
מספר של המזכירות: 088652910 מענה רק בשעות הפעילות
עקב הביקוש הרב מכל חלקי הארץ לד"ר אלי מגן התורים מגיעים לכמה חודשים. אני ממליץ מנסיון של פציינטים ששלחתי אליו להתקשר למזכירות בשעות הפעילות ולבקש ולהתחנן כי המצב אינו סובל דיחוי (לצורך העניין לומר כי התינוק צורח בלילות והוא מתגרד ללא הרף אינו אוכל טוב וכו' וסובל נורא ואיום ואנחנו חייבים שהד"ר יראה אותו) בד"כ תוך זמן קצר יסדרו לכם תור.
אם יש לכם שאלות אשמח לענות.
אז מה הרזומה שלו?
הכתבה הבאה היא מהאתר של בית חולים ברזילי אשקלון שם הוא מנהל מחלקה פנימית.

מגן אליהו - מנהל פנימית ג(פרופ')​

דר אלי מגן

ד"ר מגן אליהו
מנהל מחלקה פנימית ג'

לימודים:​

תואר הדוקטור לרפואה MD – בהצטיינות יתרה
1988, אוניברסיטת קרים, פקולטה לרפואה , סימפרופול , ברית המועצות

התמחות:​

2000 - מומחה ברפואה הפנימית
2003 - מומחה באלרגיה ואימונולוגיה קלינית
01/93 - רופא , טיפול נמרץ ומחלקת הרדמה , מרכז רפואי רכבת , כותאיסי, ברית המועצות.
03/94 – 08/94 - רופא כללי, שירותי הית' כללית , ראשון לציון,
94 /08 - 95/ 06 - רופא , מחלקה קרדיולוגית , מרכז רפואי ברזילי, אשקלון
95 /08 - 00/ 01 - רופא מתמחה , מחלקה פנימית ב ' , מרכז רפואי ברזילי, אשקלון ,
00 /01 - 03/05 - רופא מתמחה , מערך לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית , מרכז איידס , מכון רות בן ארי לאימונולוגיה קלינית , המרכז רפואי קפלן ,
03/06 - 05/08 - רופא בכיר, יחידה לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית , מרכז איידס ,מכון רות בן ארי המכון לאימונולוגיה קלינית , המרכז רפואי קפלן ,
10/09 – 10/13 - רופא מרחבי ,מרחב לכיש, שירותי בריאות לאומית
10/13 – 12/16 - רופא מחוזי ,מחוז דרום, שירותי בריאות לאומית
05/09 - הווה – מנהל ליחידה לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית , מחלקה פנימית ב ', מרכז רפואי ברזילי
01/17 - מנהל מחלקה לרפואה פנימית ג, מרכז רפואי אוניברסיטאי ברזילי, אשקלון

השתלמויות:​

07/88 - 09/89 סטג' ברפואה קלינית , מרכז רפואי רפובליקני, חרסון , ברית המועצות
09/95- 00/01 התמחות ברפואה הפנימית - , מרכז רפואי ברזילי, רפואת מחלקה ב ' , אשקלון ,
5/03 - 00/ 03 תת התמחות באלרגיה ואימונולוגיה קלינית ,מערך לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית , המרכז רפואי קפלן , רחובות,
03 /05 - 03/04 תת התמחות ברפואת איידס / HIV, מרכז איידס , מכון רות בן ארי, מערך לאימונולוגיה קלינית , מרכז רפואי קפלן , רחובות ,

ציטא

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלחתי אתמול הודעה חשובה זו אמנם ההודעה נעלמה בשטף ההודעות על הפיגוע הנורא בב"ב מפני חשיבות העניין והנחיצות שלו אני מעלה שוב את ההודעה.

הרי האלפים

משתמש צעיר

(קומי עורי - עור חדש (ע"ר​

• קטגוריה:
  • ארגוני בריאות
  • מספר:
  • 580592822
  • כתובת:
  • הרב פיינשטיין משה 14, הרב נורמן בורשטיין, מתתיהו
  • 08-9969970
  • www.atopic-d.org קוראים לה שולמית בורשטיין והיא מנהלת אירגון שלם בנושא מומלץ

עלמה 87

משתמש פעיל
אנחנו מתמודדים גם כן.. תודה על האשכול המפורט והחשוב.
שמחה לשתף כי באקראי (ובס"ד) נחשפנו למשחת קלנדולה המיוצרת ב"ערוגות"- קוסמטיקה אורגנית.
אמור לשמש כמשחה מרגיעה ומזינה את העור- כמניעה להתלקחויות.
בפועל.. משפיע פלאים!!!. כמעט ולא מגיעים לאדמומיות חמורה יותר. וכך חוסכים טיפול סטרואידי לא כיפי....
לטענת רופאת הילדים (שראתה לפני-אחרי) - היא לא ראתה בשום חברה אחרת תוצאה כ"כ טובה. משתפת כי אצלנו זה עזר פלאות אחרי ניסיון כושל במגוון חברות קרמים שהוזכרו פה. ("כהוכחה מחקרית"- כשנגמרה המשחה, וחיכינו בצער במשך שבוע שתגיע ההזמנה.. לא היה לנו יום ובמיוחד לא לילה מרוב צרחות וסבל . מי שמכיר- מבין)
כמובן- לכל אחד מתאים תכשיר אחר. אבל הלוואי ואוכל לעזור לעוד מישהו
מצרפת את הלינק להזמנה באתר https://www.habosem.com/product/calandula-cream/

חייבת לציין שכמובן הטיפול במשחה זה בנוסף... להחלפת אבקת כביסה, הורדת מבשמים שונים , הלבשת כותנה בלבד ככל האפשר ועוד שינויים חשובים באורח החיים. שא"א לדלג עליהם

ריג

משתמש חדש
מישהו יודע היכן ניתן להשיג גרביים 100% כותנה לתינוק בן שנה?
עד לאחרונה הוא לבש בייביגרו 100% כותנה והוא יחסית מאוזן ב"ה
אך כעת קניתי לו בגדים של 2 חלקים מכותנה מלאה אך אני לא משיגה גרביים כאלו.... והמצב מחמיר... אולי גם ממזג האויר אבל אולי גם מהגרביים....
מישהו יודע איפה יש להשיג???????????

מישהו יודע היכן ניתן להשיג גרביים 100% כותנה לתינוק בן שנה?
עד לאחרונה הוא לבש בייביגרו 100% כותנה והוא יחסית מאוזן ב"ה
אך כעת קניתי לו בגדים של 2 חלקים מכותנה מלאה אך אני לא משיגה גרביים כאלו.... והמצב מחמיר... אולי גם ממזג האויר אבל אולי גם מהגרביים....
מישהו יודע איפה יש להשיג???????????
נראה לי בדלתא

סבתא של שולה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אולי את מוכנה להתקשר אלי 0583276393 נראה לי בעז"ה שאוכל לעזור לך במשחה טבעית

EFYT

משתמש רשום
אצלינו הילדים סבלו מאד מאד מאטופיק
טיפלו בהם בסטרואידים בלי סוף
הדבר היחיד שמיגר כמעט לגמרי את האטופיק זה המשחה שרוקחים מ 3 משחות שונות, כמו שהרופאה הביאה לך
ממש משחת פלא
ממליצים בחום!
איזה 3 משחות ?
אשמח לשמוע

חוה ש

משתמש מקצוען
@גלבוע , מקריאת האשכול נראה שאת מומחית מאסטר בתחום.
אודה מאד לעזרתך.
מה את ממליצה לתינוק בן 9 חודשים שמטופל באלקום הרופאה אמרה ל7 ימים פעמים ביום.
הבנתי שכדאי לרדת אח"כ בהדרגה (מקריאה כאן, לא מהרופאה)
איזה קרם לחות כדאי לנסות? התבלבלתי מכל השמות כאן. קראתי מה שכתבת על ההבדלים בין הסוגים של ליפיקאר, לא הבנתי איך אדע מה הכי מתאים לי.
כרגע מקלחת עם סבון דרמפול ואח"כ וזלין.
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה