אחת ולתמיד- לעשות גמולים? לא לעשות? מכניסים אותנו לאופק חדש ואין לי מושג!

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
האם הכוונה שאין תועלת לענין הדרגה באופק אבל בהמשך זה כן יהיה משמעותי כמו בעולם ישן שלאחר כך וכך שנות וותק שמסתיים ההשלמת מינימום כן יש משמעות לגמולים שהרי גם באופק יש מושג גמולים שמעלה מדרגה לדרגה או שבכלל אין משמעות לכל הגמולים שעשו לאחר מעבר לאופק וכל מי שעשה גמולים שילם על כלום...
גמולים שנעשים עד הכניסה לאופק, יכולים להשפיע על הדרגה הראשונית אם יש להם השפעה על השכר הקובע לקביעת הדרגה.
אחרי קביעת הדרגה הראשונית צריך לעשות השתלמויות כדי להתקדם בדרגות של אופק חדש, אין צורך ביותר מ60 שעות לשנה

מה שאני

משתמש מקצוען
אחרי קביעת הדרגה הראשונית צריך לעשות השתלמויות כדי להתקדם בדרגות של אופק חדש, אין צורך ביותר מ60 שעות לשנה
כלומר שבאמת אם עוברים בחינוך העצמאי לאופק חדש כל מי ששילם על גמולים אכן הפסיד כסף ללא כל רווח בעתיד זה נשמע דבר מחריד שחובה לפרסם אותו כי כיום הסמינרים משווקים שכאילו דוקא עכשיו יותר חשוב לעשות גמולים...
ומה הכוונה שאין צורך ביותר ביותר מ60 שעות לשנה כאילו אין אפשרות ליותר מזה? ומה זה אומר השתלמויות אין מושג גמולים בכלל באופק?
נראה לי בקצב הזה שאת צריכה לעשות קורס בענין;)

נערך לאחרונה ב:
גמולים שנעשים עד הכניסה לאופק, יכולים להשפיע על הדרגה הראשונית אם יש להם השפעה על השכר הקובע לקביעת הדרגה.
ההישתלמויות זה רק אחרי שכבר נכנסתי לאופק
כלומר אם אני מורה בחינו''ע יש לי מה לעשות כבר עכשיו את ההישתלמויות .? או שלא ?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אם זה מידע מבוסס ולא מהשערות וסברות ודימויים מרפורמות אחרות כי זה נשמע קצת כמו חוזרי מנכ"ל שהחוקים ידועים ונקבעים רק ליודעי חן..
מה זה נקרא מידע מבוסס?
את המידע שיש לי אני לוקחת ממסמכים רשמיים של משרד החינוך, ומנסיון שלי ושל חברות זה עובד...
זה לא שיש לי מישהו במערכת שמגלה לי סודות מבפנים

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
בדיוק קיבלתי למייל מידע על וובינר למורים, שמסביר על זכויות שהרבה מורים לא יודעים שמגיעות להם. השתתפתי בעבר בוובינר הזה, והוא באמת נותן הרבה ידע חשוב.
הוובינר אמנם חינמי, אבל הוא נערך ע"י חברה שעוסקת בתחום בייעוץ הפיננסי, עם שירותים בתשלום. כלומר- זה חלק משיווק החברה...
מותר לפרסם פה פרטים, או שזה נקרא פרסומת?
אם כן, ארשום פה פרטים.

תהי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אשמח לדעת האם שווה לי לעשות גמולים לפני כניסה לאופק חדש?
יש לי כרגע תואר+5 גמולים
הבנתי שאני יכולה לעשות עש 3 גמולים השנה.
אשמח להכוונה בענין.
תודה רבה!

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אשמח לדעת האם שווה לי לעשות גמולים לפני כניסה לאופק חדש?
יש לי כרגע תואר+5 גמולים
הבנתי שאני יכולה לעשות עש 3 גמולים השנה.
אשמח להכוונה בענין.
תודה רבה!
קראת את כל האשכול מהתחלה? אם כן מה השאלה ואם לא למה השאלה...

תהי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
קראתי ואני די מבולבלת עדיין.
אשמח בכל זאת לעזרה...
תודה רבה!

דני אלי

משתמש צעיר
מה זה נקרא מידע מבוסס?
את המידע שיש לי אני לוקחת ממסמכים רשמיים של משרד החינוך, ומנסיון שלי ושל חברות זה עובד...
זה לא שיש לי מישהו במערכת שמגלה לי סודות מבפנים
נשמח מאד לקבל מידע מובן ומסודר.
התכוונתי שלפעמים הדפים הרשמיים של משרד החינוך לא לגמרי מעודכנים וברורים, ומי שיודע בפועל איך הדברים עובדים אלה האנשים שבשטח שמיישמים מולם את התקנות והחשבות שכר שממלאות את התלושים בפועל..

person

משתמש רשום
אשמח למידע
האם התוספת החדשה של 500 שח לעובדות בעולם הישן גם יכנס לחישוב למקדם המרה לאופק
@טילון

רבקה כ.

משתמש פעיל
מניסיון אישי שלי
כדאי מאד מאד לעשות כמה שיותר גמולים לפני הכניסה לאופק!!!

בהשוואה 2 מורות אצלנו,
אחת עם יותר וותק ופחות גמולים
השנייה עם יותר גמולים ופחות וותק
זאת עם כל הגמולים - השנייה קיבלה דרגה גבוהה יותר באופק,

אחרי שאת באופק אפשר להתקדם בדרגות קדימה והמשכורת עולה
אבל זה תלוי ב2 גורמים: 1) מס' שנים להמתין 2) מס' שעות של למידה (שמוכרות לאופק)
אחרי שמלאת את 2 המכסות יש אפשרות (יש פרוצדורה לעבור) ועלים דרגה=תוספת במשכורת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה