אחסון אתר

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בס"ד

שלום

יש לי אתר בasp.net
הוא איטי בצורה מוגזמת
איך אני יכולה לדעת אם זה הבעיה באתר או בשרת ?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לדעתי תבדקי Ping ותבדקי גם בפיירבאג יש אפשרות לבדוק ביצועים. לא מומחה גדול בזה. אבל יודע שזה קיים

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בדקתי פינג והוא מודיע לי TIME OUT, האם זה אומר שהשרת הוא איטי ?

איך אפשר לדעת איזה עוד אתרים מונחים על אותו שרת ? (פעם ידעתי ושכחתי)

חיים פ

משתמש צעיר
תתחילי מבדיקה פשוטה של מהירות הורדה בלי קשר לקוד על ידי הורדת קובץ פשוט כמו תמונה.
תוכלי לעבוד עם כלים כמו HTTPWACH או FIDDLER . יש גם כלי מוטמע בIE10 או פיירפוקס
לגבי הפינג יכול להיות שהשרת חסום לפינגים

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכון, השרת היה חסום לפינגים. (מה הענין לחסום ? אבטחה ? )
כנראה שהבעיה היא במסד הנתונים שלנו שלא מצליח להתמודד עם כמות החומר
.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה