אז התיישב לי גמל שלמה על הכתף.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
במוצאי שבת, אני השמים והספר התיישבנו בערסל.
הרבנית באה לפרגן זירו מזיע, וברחה בצרחות רבות ובדילוגים, מצביעה עלי במפגיע.
שמעתי אותה שואגת "איך קוראים לזה! איך קוראים לזהההה!"
קורה שהרבנית ירום הודה מצביעה עלי וכל זה, אבל הדילוגים היו חידוש.
נשים, משכתי בכתפי. והיה שם משהו. משהו תפוס כזה. דרוש מבט חטוף, הסקתי.
וכמו בהילוך איטי, מעל הכתף שלי, גובהו חמש סנטימ', מביט בי פרצוף תמהוני משולש ומשתומם, ממרחק אפס, ככה.
אני בי והוא בו. הבטנו זה בזה, נצח או שניים, הוא השתעמם ראשון, והתחיל ללעוס לעצמו את הידיים. טוב.
קוראים לזה גמל שלמה, צעקתי להיסטריה שבתוך החדר הנגוף.
אני בעד דו קיום עם כל אשר נשמה באפו, ועל כן מה כ'פת לי שהוא יושב על הכתף שלי.
מסתבר שחלקנו את אותו המבט על החיים, אני וגמל שלוימלה. שנינו חווינו את הרגע מתוך הרהורים עמוקים, זה לצד זה. אדם וגמל שלומהו.
פתאום, אמיתי, כן? שלמה גמלשטיין, התחיל להניע את הזרועות שלו בתנועות נמרצות, מצחיקות באופן מעורר התפרצות כזאת של בואההה. איך להסביר, כמו שמישהו יושב ושומע מוזיקת טראנס והוא רוקד בחימה, רק עם הכתפיים והזרועות בקצב פרטי משלו. אולי זה קטע של כל משפחת גמליק, אולי זה סלומו שלי הפרטי יש לו כשרון ואין לו עכבות קהל. לוידע.
וכמו בסיפור חסידי, באמצע הריקוד, התעלה גמלסקי מעלה מעלה אל עולמות עליונים, נתקע בפלורוסנט של המרפסת ונעלם בשחור הליל. ככה. נשארתי אני והשקע על חולצתי. חור בלב השאיר לי שלוימי גמליוב. אני מתגעגע.
הנה הוא. נכון נחמד? הוספתי לו כאן אביזרים שנדמה לי שהיו מתאימים לו, אם היה נשאר לכמה ימים.
איך להמשיך מכאן, הו, חכמי הקהילה?
גמל שלמה אינק קטן.jpg

צפה בקובץ המצורף 378578

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כתיבה עסיסית!
דמיינתי לעצמי את כל האירוע :)
הציור כמעט מיותר....... (אבל עליז ומשכנע)

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מתלבטת - מה מוצלח יותר - הסיפור או הציור????
אבל שניהם זכו

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
היה שווה!

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יש פה תחרות מטורפת בין שני כישרונות. מי מפגיז יותר.
תענוג!!!

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גם אני מזדהה עם הרבנית.
קרה לי מקרה שבוע שעבר, פגשתי בלטאה חמודה להפליא ( היא באמתתת חמודה! ויש לה הליכה כזאתי חמודה ומצחיקה אבללל היי—-לא אצלי בבית..) שהסתובבה לי בחדר השינה.
כמובן שאטמתי את החדר עם כל האביזרים הנאותים.
היה שימוש גם במסקנטייפ שמא היא תחליט לצאת לטיול ברחבי הבית דרך יציאה החרום- להלן תחתית הדלת.
כולם היו בכוננות שיא עד שמפקד הפלוגה הוקפץ לטפל בתרחיש הנורא ולשחרר אותם לאוויר העולם שהוא -בחוץ,- הרחק מהבית שלי. -הרחק-
ולא.. משפטים כמו-
״מה אבל לטאה בבית זה דווקא דבר טוב! הן אוכלות עכבישים וחרקים..זה טוב שיש לנו אחת כזו בבית..״ -לא מרגיעים אותנו.
הם רק גורמים לנו לעשות סיבוב טיהור בבית עם חומרי הדברה נוספים.
תודה.

והציור נהדר, עשה לך טוב החלפת מברשת הציור. נראי יותר טבעי.
הצלחות!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הרגע המוזר הזה שלמרות כל קווי ההגנה שהצבת, את מוצאת את עצמך פתאום בוהה ממרחק אינצ' בעיניים חלולות של יצור ממשפחת הג'וקיים...

קרה לי שלמרות הסריקה הבטחונית שערכתי בכל החדר, כשהתכופפתי להרים איזו גרב שכוחה, העיניים שלי ושל שפירית מזן מצוי נפגשו ממרחק של ס"מ אחד, ממש עין לעין תביט.
זרקתי את גופי החוצה מהדלת תוך זעקה צרודה ומקוטעת, והתגלגלתי בגרם המדרגות תוך כדי שאני ממשיכה בסימפוניית הצווחות הפרטית שלי ובניעור ונפנוף איברי גוף שונים באקסטזה. המקרה הסתיים באובדן טראגי של שן, סיכת ראש, ושריטות עמוקות לגרם המדרגות האומלל. הן אולי יחלימו עם הזמן, אבל הצלקות הנפשיות שלו ישארו לנצח.

לשפירית שלום.

קבצים מצורפים

• ג'וק2.jpg
    1.9 MB · צפיות: 82
  • ג'וק2פ.png
    3.7 MB · צפיות: 67

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כשהיינו לפני כמה שנים בירושלים, יצור כזה נחת על עגלת בתי. צילמנו כמובן.
שרטוט.png

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כנראה, לפי התיאור, שנחת עליך גמל שלמה זכר.
כי אם הייתה נוחתת גמלית שלומית...
הייית מצטרף בצווחות לרבנית.
הנקבה ענקית. ענקית! מפלצת!

הזכר באותו פינה במעון עם המקק. קטנטן וחמודון.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כנראה, לפי התיאור, שנחת עליך גמל שלמה זכר.
כי אם הייתה נוחתת גמלית שלומית...
הייית מצטרף בצווחות לרבנית.
הנקבה ענקית. ענקית! מפלצת!

הזכר באותו פינה במעון עם המקק. קטנטן וחמודון.
והנקבה אוכלת לזכר את הראש.
מילולית. לא בתור מטאפורה שוביניסטית.
מילולית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה