דרוש מידע אזרחות אמריקאית-עזרה!

שירי12

משתמש סופר מקצוען
כן בארץ
בקורנה
ממש לאחרונה עכשיו - שלחנו לקונסוליה בדואר שליחים שמנו מעטפה בפנים מבויילת בערך המתאים, והם בחרו להחזיר גם בדואר שליחים (שאנחנו כמובן התבקשנו לשלם אותו) כי יש שם גם דרכונים תעודות אזרחות - זה חומר יקר מידי בשביל לאבד אותם בתהום הנשיה של דואר ישראל
קבלתם את המספרים יחד עם הדרכונים והתעודות אזרחות?
מתלבטת אם לשלוח להם הכל שוב וזהו...
את הדרכונים והתעודות אזרחות קבלנו חזרה בדואר שליחים (כמובן ששלמנו).
לא זוכרת ששמנו שם מעטפה מבויילת... בשביל מה היא אמורה להיות? בשביל המשלוח לחו''ל של הבקשה?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אתם מתכונים לתור במשרד לאזרחות עבור הילדים או תור אחר האזרחות להשגת מספר ssn?
אם השאלה היתה מכוונת אלי,
כל התגובות שלי הם לגבי קבלת SSN בניו יורק. תבדקו אחורה ותראו את השתלשלות התגובות

אם אין אני לי

משתמש פעיל
קובעים תור בטלפון, ומגיעים עם המסמכים שמפורטים באתר של SSA
הם מצלמים את המסמכים ומחזירים את המקור, ואמורים תוך שבועיים לשלוח כרטיס SS לכתובת שנותנים להם- בניו יורק.
לא בטוח שאפשר לעשות את זה עבור מישהו אחר. (רק הורים, בדיעבד סבא/סבתא עבור נכד)
נראה לי שיש תורים זמינים בערך לעוד שבוע.
עשיתם את זה לאחרונה?
אם כן נשמח לשמוע איך זה הלך
מה כלול בטפסים שצריך להביא?
הם עונים בטלפון בקלות?

הלומד מפרוג

משתמש פעיל
עשיתם את זה לאחרונה?
אם כן נשמח לשמוע איך זה הלך
מה כלול בטפסים שצריך להביא?
הם עונים בטלפון בקלות?
אנחנו לא עשינו את זה
אבל שמעתי מכאלו שעשו לאחרונה וקיבלו
שלחו את המסמכים כמו שכתוב באתר, ומילאו בטופס כתובת בארה"ב
אשמח למידע הם אאם שלחו ישר מהארץ? (ונתנו כתובות בחו"ל)
או ששלחו לשם ומישהו שלח להם את זה
ב. מה הם עשו עם מעטפות מבויילות בשביל שיחזירו להם את המסמכים
חשוב לי מאוד המידע ולא ע"פ השמועה
אשמח מאוד אם תבררי זאת
אין לי דרך לברר
את המסמכים הם מחזירים לכתובת שנותנים בארה"ב.
זה הבנתי, רק שבארץ צריך לתת להם מעטפה מבויילות, ורציתי לדעת איך עשים את זה בחו"ל,
עכ"פ תודה
אשמח אם יש כאן משהו שיודע איך זה עובד ומכיר באופן אישי משהו שעשה את זה
בקיצור לא ממליץ לעשות את זה, עד שאתה לא שמע מישהו איך הוא עושה את זה בפרטות
זה נכון ששם יש מקומות שנותנים לך לקבע תור, אבל רק אחרי שיש לך את התעודת אזרחות
שנכון להיום זה שבועים בידוד ועוד שבוע לSSN

נערך לאחרונה ב:

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@אוריגמי אם תוכלו להתייחס שאלות שלי
תודה
ניסינו לעשות את זה ע"י שליחת קרוב משפחה למשרד הנ"ל כמו שפרטתי, אבל שכחנו פרט אחד- הדרכונים לא היו חתומים :(
הפקיד אמר שאם לא הנקודה הזו, זה היה עובר חלק. הוא היה מצלם את המסמכים המקוריים ומחזיר לנו את זה ביד, ושולח את הצילומים למשרד הראשי, שם מנפיקים כרטיס ושולחים לכתובת הכתובה בטופס (בניו יורק) תוך שבועיים.
עכשיו אנחנו מנסים דרך אחרת, אם יעבוד אני אשתף בפרטים.

אם יש לכם מישהו שם שיכול לקבוע תור טלפונית, ולגשת פיזית למשרדים (אפילו שקלנו לטוס במיוחד :) זה שווה כלכלית)
אז רשימת המסמכים מופיעה פה:

אם אין אני לי

משתמש פעיל
ניסינו לעשות את זה ע"י שליחת קרוב משפחה למשרד הנ"ל כמו שפרטתי, אבל שכחנו פרט אחד- הדרכונים לא היו חתומים :(
הפקיד אמר שאם לא הנקודה הזו, זה היה עובר חלק. הוא היה מצלם את המסמכים המקוריים ומחזיר לנו את זה ביד, ושולח את הצילומים למשרד הראשי, שם מנפיקים כרטיס ושולחים לכתובת הכתובה בטופס (בניו יורק) תוך שבועיים.
עכשיו אנחנו מנסים דרך אחרת, אם יעבוד אני אשתף בפרטים.

אם יש לכם מישהו שם שיכול לקבוע תור טלפונית, ולגשת פיזית למשרדים (אפילו שקלנו לטוס במיוחד :) זה שווה כלכלית)
אז רשימת המסמכים מופיעה פה:
תודה ענקית על התשובה
רק לא הבנתי מה זה 'הדרכונים לא היו חתומים' כביכול לא הופיע שאתם ההורים באמריקה ?
אנחנו נוסעים עוד חודש האם נוכל להזמין תור טלפונית ולהגיע לשם פיזית?

הלומד מפרוג

משתמש פעיל
תודה ענקית על התשובה
רק לא הבנתי מה זה 'הדרכונים לא היו חתומים' כביכול לא הופיע שאתם ההורים באמריקה ?
יש מקום למטה לחתום,
מענין אני יודע שלא יסכימו לקבל דרכונים מקרב משפחה, רק ע"י בן אדם,
אני דיברתי אתם בטלפון ואמרו לי שהם יכולים לקבע לי תור לעוד שבוע, ושאני יתקשר אחרי שיש לי את התעעודת אזרחות.
תכלס לא היה שווה לי להתעכב שם עוד שבוע

הלומד מפרוג

משתמש פעיל

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בעמוד הצמוד לתמונה יש מקום לחתום. הדרכונים לא תקפים בלי החתימה.
בד"כ כשטסים שמים לב לזה, אבל לא טסנו...
לא רואה סיבה שלא
מענין אני יודע שלא יסכימו לקבל דרכונים מקרב משפחה, רק ע"י בן אדם,
עשו קצת פרצוף, אבל הסכימו.

אם אין אני לי

משתמש פעיל
שאני יתקשר אחרי שיש לי את התעעודת אזרחות
זה אומר שאם אני נוסע לעשות אזרחות רק אחרי שיהיה לי את התעודת אזרחות אני יוכל לקבוע תור? או שאפשר לקבוע תור גם לפני שיש לי תעודת אזרחות?
וחוצ"מ כשאני מזמין תור איזה פרטים אני צריך לתת על עצמי? (שם, מספר דרכון, מספר SSN)
תודה לכם צדיקים!

הלומד מפרוג

משתמש פעיל
זה אומר שאם אני נוסע לעשות אזרחות רק אחרי שיהיה לי את התעודת אזרחות אני יוכל לקבוע תור? או שאפשר לקבוע תור גם לפני שיש לי תעודת אזרחות?
וחוצ"מ כשאני מזמין תור איזה פרטים אני צריך לתת על עצמי? (שם, מספר דרכון, מספר SSN)
תודה לכם צדיקים!
לי אמרו בטלפון רק אחרי שאני מקבל את אזרחות, שם של ילד ושם של הורה שהוא אזרח וSSN שלו,

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קבלתם את המספרים יחד עם הדרכונים והתעודות אזרחות?
מתלבטת אם לשלוח להם הכל שוב וזהו...
את הדרכונים והתעודות אזרחות קבלנו חזרה בדואר שליחים (כמובן ששלמנו).
לא זוכרת ששמנו שם מעטפה מבויילת... בשביל מה היא אמורה להיות? בשביל המשלוח לחו''ל של הבקשה?
ככה אמרו לנו לשים מעטפה מבוילת - לא השתמשו בה בתכל'ס
החזירו את החומר בדואר שליחים ואחרי משהו כמו חודש קבלנו בדואר מארה"ב (לא מהקנוסליה כאן) את המס'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה