אזרחות אמריקאית, מי יכול לעשות לנו את זה?

• פותח הנושא $bsd
  • פורסם בתאריך

אולם

משתמש פעיל
עשיתי לפני 3 חודשים
לאבא שלי יש מסמכים שהיה בארה"ב מגיל 6 עד 18 פלוס.
לילדים שלי אצטרך לנסוע לארה"ב לעשות להם
(לעשות דרכון ישראלי ולעשות ויזה... לנסוע לשם כדי שיקבלו אזרחות)

הבעיה היא שאחיות שלי שהיו אחרי בקונסול כבר קיבלו לפני חודש וחצי את הדרכונים, ואני עדיין מחכה.
למישהו יש פיתרון איך אפשר לקבל את הדרכון?

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
עשיתי לפני 3 חודשים
לאבא שלי יש מסמכים שהיה בארה"ב מגיל 6 עד 18 פלוס.
לילדים שלי אצטרך לנסוע לארה"ב לעשות להם
(לעשות דרכון ישראלי ולעשות ויזה... לנסוע לשם כדי שיקבלו אזרחות)

הבעיה היא שאחיות שלי שהיו אחרי בקונסול כבר קיבלו לפני חודש וחצי את הדרכונים, ואני עדיין מחכה.
למישהו יש פיתרון איך אפשר לקבל את הדרכון?
תכתבו להם מייל:
TelAvivACS @ state.gov

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
מה המייל של הקונסול בירושלים?
ומה לכתוב
יש נוסח שכדאי לכתוב?
זה המייל היחיד שלי (שהתכתבתי איתם)
מצאתי את המייל הזה:
JerusalemIVInquiries @ state.gov
אני לא יודעת אם הוא פעיל.
פשוט לרשום להם מה הבקשה שלכם,
כולל שם של מי שרשום על הדרכון כולל ה- SSN

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה