דרוש מידע אזרחות אוסטרית

חיה4

משתמש מקצוען
לאחרונה פורסם שצאצאים של ניצולי שואה אזרחי אוסטריה גם יוכלו להוציא אזרחות אוסטרית בתהליך קל.
אני זכאית להוציא אזרחות.
מישהו יודע למה זה טוב? מה נותנת אזרחות אוסטרית?

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלא תצטרכי ויזה לארצות הברית.

ot!

משתמש מקצוען
שמעתי שהם נותנים קיצבאות ילדים גדולות

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
להגיע לאומן

12 Shira

משתמש מקצוען
לא יודעת ספציפי לגבי אוסטרית אבל ככה אפשר להיות חלק מהאיחוד הארופאי.
זה בעיקר יותר נח למעבר בין מדינות האיחוד ושהות בהם ללא הגבלת זמן, עבודה בעולם, כניסה ללא ויזה לארה"ב , הקלה בדמי לימודים גבוהים.
בהצלחה!

david1986

משתמש פעיל
לאחרונה פורסם שצאצאים של ניצולי שואה אזרחי אוסטריה גם יוכלו להוציא אזרחות אוסטרית בתהליך קל.
אני זכאית להוציא אזרחות.
מישהו יודע למה זה טוב? מה נותנת אזרחות אוסטרית?
נראה לי שגם אני זכאי, יש לך מושג מה הפרוצדורה?

חיה4

משתמש מקצוען
אני יודעת שסבא שלי וגם אבא שלו היו אזרחי אוסטריה. סבא שלי עלה לארץ לפני השואה ואבא שלו שרד את השואה ואז עלה לארץ.
לפי הכללים אני זכאית להוציא אזרחות אוסטרית אבל לא מצליחה לאתר פרטים כדי למלא את השאלון המקוון.
איך ממלאים את הפרטים הללו?
יש מאגרי מידע מקוונים שאפשר להוציא מהם מידע?
האם אפשר להסתפק במידע מינימלי (צילום דרכון יש לנו) והשגרירות מחפשת או שצריך להביא פרטים מלאים?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה