עזרה אזהרה ממייל מטריד!!!

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צריך להיזהר גם כן לא להיות שוטה, אני לא ישכח את ההודעה שפורסמה לפני כמה חודשים על אשה צעירה (גילאי ה20) שמחפשת עבודה בתחום מסוים פה בפורום והיא העלתה קורות חיים מלאים שלה כמו ששולחים לעבודה כולל מקומות לימודים, טלפון אישי, אימייל תאריך לידה ובאיזה סמינר היא למדה (דווקא סמינר מאוד נחשב). אני שלחתי לה בזמנו הודעה פרטית שלא להעלות לעולם כזאת הודעה בפורום ציבורי, וחוץ מתגובה בסגנון תודה לא עשתה כלום, ההודעה עדיין נמצאת פה בפורום.

בכל מקרה עצה טובה לכולם פה בלי קשר להטרדות, תעשו מייל נפרד לעבודה ותפרסמו רק אותו כשצריך.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
קבלתי ממנו.
היה נשמע שהוא 'פשוט' 'טעה'.
שאל אותי אם אני מלונדון. הבהרתי שלא, ודרשתי בתקיפות להסיר את כתובתי מהרשימות שלו.
ובזאת הסתיים העניין.

goli

משתמש פעיל
ל
צריך להיזהר גם כן לא להיות שוטה, אני לא ישכח את ההודעה שפורסמה לפני כמה חודשים על אשה צעירה (גילאי ה20) שמחפשת עבודה בתחום מסוים פה בפורום והיא העלתה קורות חיים מלאים שלה כמו ששולחים לעבודה כולל מקומות לימודים, טלפון אישי, אימייל תאריך לידה ובאיזה סמינר היא למדה (דווקא סמינר מאוד נחשב). אני שלחתי לה בזמנו הודעה פרטית שלא להעלות לעולם כזאת הודעה בפורום ציבורי, וחוץ מתגובה בסגנון תודה לא עשתה כלום, ההודעה עדיין נמצאת פה בפורום.

בכל מקרה עצה טובה לכולם פה בלי קשר להטרדות, תעשו מייל נפרד לעבודה ותפרסמו רק אותו כשצריך.
לא בטוח שזה אכן אישה ויתכן שזה נועד לדוג מתחזים......

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תוכלו להוריד מהאתר שלי תוך רישום בתחתית דף הבית.
יש קישור לאתר שלי בתחתית ההודעה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לכל התוהים למה הוא מחק את המייל -
אם הוא מחק אותה מעצמו, זה כנראה כי הוא כבר הטריד ברמה כזו שניתן להתלונן עליו במשטרה. ואם הכתובת קיימת המשטרה יכולה לדעת לפי כתובת הIP של המייל היכן הבנאדם ממוקם ומיהו.
ואם גוגל מחקו - כנראה הם זיהו פעילות בלתי חוקית מאותו מייל

קיצר, אל תטרידו שלא ימחק לכם החשבון :)

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לכל התוהים למה הוא מחק את המייל -
אם הוא מחק אותה מעצמו, זה כנראה כי הוא כבר הטריד ברמה כזו שניתן להתלונן עליו במשטרה. ואם הכתובת קיימת המשטרה יכולה לדעת לפי כתובת הIP של המייל היכן הבנאדם ממוקם ומיהו.
ואם גוגל מחקו - כנראה הם זיהו פעילות בלתי חוקית מאותו מייל

קיצר, אל תטרידו שלא ימחק לכם החשבון :)

לא יעזור למחוק את החשבון
היות והוא נשמר אצל גוגל והמשטרה עדיין יכולים לעלות עליו
מנסיון

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
שימו לב
הלילה בשעה 00.01 הפציע ניק חדש שהספיק להגיב עד שעה 00.57 על 8 אשכולות שכולם דרישות עבודה ובכולם הוא שואל מה המייל כנראה שאחד מ999 המנהלים שם לב והברנש נחסם

ראיתי אותו ג"כ אתמול....היה נראה מוזר.
יפה ששמו לב וחסמו אותו.
https://www.prog.co.il/search/1789703/

.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ממש לא בטוח
כל ניק יכול לכתוב כמעט בכל הפורומים למעט איש את רעהו ולמעט הפורומים הסגורים
יש מלא מקומות שגם ניק בן 5 דקות יכול לכתוב כגון סאונד וכגון תכנות כגון ביקוש עבודה או יד 2 וכד'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה