דרוש מידע אזהרה לצבור! "חיוב עבור מודם" ובקשת עזרה.

שידרוגים

משתמש מקצוען
אנא קראו את המגילה ונסו לעזור לי ובדרך תשמרו על כספיכם
כבר כמה שנים טובות אני מנוי על קו טלפון מחברת נטויזן (בחשבונית אני משלם עבור ספק ותשתית לחברת נטויזן בלבד)
לפני כמה שבועות גיליתי בחשבון האשראי שלי חיוב עבור חברת תקשורת שאין לי שום שרות ממנה, מה עוד שאני מגלה שהחיוב יורד מדי חודש בחודשו כבר למעלה מ5 חודשים (מודה שהתרשלתי בבדיקת החיובים....) לאחר שיחות אליהם וצעקות וצרחות הודו בטעות והודיעו שיזכו אותי וכו' וכו' (הספור עוד ארוך מאוד מאוד ומלא בעוולות ובעברות גסות על החוק אך לא אלאה אותכם במשהו שלא קשור לנושא ספציפי זה)
התקשרתי לנטויזן שיחברו אותי חזרה למצב בו הייתי לפני חצי שנה - לאותו מנוי
תיאמו לי טכנאי ליום חמישי שעבר. הגיע הטכנאי והתקין לי מודם חדש, את הישן שם בתוך הקופסא והשליך על הרצפה. אמר לי לא להשתמש בקו למשך 4 שעות. צייתתי לו ויצאתי מהבית, לאחר 5 שעות אני שב לביתי ואין קו!!, אני מתקשר לחברה- מחכה שעה וחצי- עונים לי והשיחה מתנתקת מיידית, מנסה שוב חצי שעה ושוב מתנתק ברגע שעונים. השארתי את המספר שלי ועוד מספר כדי שיחזרו אלי ונאדה--- כלום!
יום שישי שוב מתקשר, משאיר מספר-----
מוצ"ש שוב, ----
יום ראשון שוב----- מחכה ומחכה על הקו עד שעונים ואז היא אומרת שהיה טעות והטכנאי התקין מנוי חדש במקום להתקין את הישן אז אני צריכה לבטל את הישן לא יזיק לי ולא ישתנה לי שום דבר. אישרתי את זה ואז היא אמרה לי שאני צריך להחזיר את הציוד הישן תוך 14 יום אליהם!!!
רק מה משום שביתי הוא לא מחסן ציוד של חברת נטויזן העפתי את המודם ביום שישי כשסדרתי את הבית לכב' שב"ק.
הנציגה צועקת עלי באיזה אישור אני זרקתי ציוד שלהם וכו' העבירה אותי למנהל שצעק גם הוא שאין לי רשות לזרוק ציוד ושחתמתי על זה בבדיקה על מה שחתמתי לטכנאי שהחליף לי את המודם ביום חמישי ראיתי שלמטה בקטן כת' שצריך להחזיר את הציוד בעת סיום השרות מצידם או בעת בקשה מטעם החברה
לא היה לי סיום שרות ולא בקשה מצידם, אך היא עדיין טוענת שהיה אסור לי לזרוק את הציוד והם יקנסו ויחיבו אותי
מבחינתי היה טכנאי שסידר לי חזרה את הקו כמו קודם, והחליף לי מודם כי אולי המודם הישן כבר עדכני כדי לקבל שרות מהם או משהו....
מה אני מחסן שלהם? עד מתי היתי צריך לשמור זאת? ולמה הטכנאי לא לקח את המודם? או לפחות הודיע לי שצריך להחזיר את זה??? (מצאו להם דרך לעשות כסף... מי זוכר על מה חתם לפני 4 שנים????)
מה אני עושה???? ( אההה והקו עדיין לא עובד - יום רביעי יגיע טכנאי וה' יעזור שיתקן התקלה...)

שידרוגים

משתמש מקצוען
אנא מכם?
נתקלתם בדבר כזה?
האם נגזר עלי לשלם זאת?
אם הטכנאי לא לקח זאת ולא אמר מילה לשמור את זה האם זה חוקי לבקש ממני?

אמיליה

משתמש מקצוען
ברוכים הבאים למועדון המזועזעים של נט ויזן.
חברה עם רקורד מלוכלך מאד בשירות לקוחות.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
יש קו ברדיו שעולים איתך בשידור ישיר למענה לקוחות של החברה.
החברות בד"כ מאוד נבהלות מזה, בטח בכזה סוג של סיפור, ומסדרות הכל מאוד יפה.
אני לא זוכרת את שמו, אולי יש כאן מישהו שיוכל לעזור?

בערי

משתמש רשום
ה-הסכם-הגרעין .jpg

A052

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודע על מה מדובר, אבל זה ברור מאד שצריכים להחזיר לחברה ציוד שלא בשימוש.
אכן אם הטכנאי אמר משהו כזה זו בעיית החברה (יהיה מאד קשה להוכיח את אמירת הטכנאי).
אני הייתי ממליץ לפנות בכתב מסודר לנציב פניות הציבור שלהם. בנוסף ליצור קשר טלפוני ולבקש את מחלקת קשרי לקוחות ולהסביר להם יפה ובנחת, ובעז"ה יסתדרו העניינים.

שידרוגים

משתמש מקצוען
אני לא יודע על מה מדובר, אבל זה ברור מאד שצריכים להחזיר לחברה ציוד שלא בשימוש.
אכן אם הטכנאי אמר משהו כזה זו בעיית החברה (יהיה מאד קשה להוכיח את אמירת הטכנאי).
אני הייתי ממליץ לפנות בכתב מסודר לנציב פניות הציבור שלהם. בנוסף ליצור קשר טלפוני ולבקש את מחלקת קשרי לקוחות ולהסביר להם יפה ובנחת, ובעז"ה יסתדרו העניינים.

אני צריך לדאוג להחזיר?
הטכנאי צריך לדאוג לקחת!
לא כך????

A052

משתמש סופר מקצוען
אני צריך לדאוג להחזיר?
הטכנאי צריך לדאוג לקחת!
לא כך????
אני לא מדבר על המקרה שלך, אלא באופן כללי, ברגע שמנתקים מנוי צריך להחזיר ציוד, אכן אצלכם זה מורכב, ולכן הצעתי מה שכתבתי למעלה.
בהצלחה.

A052

משתמש סופר מקצוען
זה לא "שלהם", גם אם הם מיד פועלים, זה לוקח זמן לגופים עליהם מתלוננים לענות.
אם זה ייקח חודש זה יהיה מהיר.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
גם אני היה לי סיפור עם נטוי'זן שגבו ממני סתם על משהו שבכלל לא ביקשתי...

לאחר איומים, צעקות, וויכוחים, קיבלתי החזר של כמעט 2000 ש''ח!!

לא לוותר!!!!!!

שידרוגים

משתמש מקצוען
יש לי שאלה-
האם מחובתי להחזיר את הציוד
או שהטכנאי צריך לקחת את זה?
מה דין ציוד שטכנאי השאיר אצלי בבית?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
מנסיון:
עדיף כמה שפחות לקחת ציוד מהחברות.
אפש לקנות מודם וראוטר לבד.
כמה שפחות להתעסק איתם היות והם מחייבים כל חודש עד שתחזיר להם.

זושא כץ

משתמש מקצוען
תנסו דרך המועצה לצרכנות.
תנסו דרך תלונה למשרד התקשורת (דבר ראשון מעבירים את התלונה לתגובה אצל החברה וזה עוזר לפעמים)
הקו החם יתד נאמן
יהיה בסדר בגלי צהל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה