מידע שימושי אזהרה - בידקו על מה אתם חותמים ותחסכו עגמת נפש

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אזהרה נוספת!
היום ראיתי חוזה של איזה נכה, שחתם בלי להבין על מה הוא חתם, שגם אם המוסד לביטוח לאומי ישלול ממנו את הקצבה לאחר זמן מאיזה טעם (כגון שאחוז הנכות ירד) או שהסכום שהמדינה נותנת לנכים יקטן מאיזה סיבה (למשל שהאוצר יחליט להקטין את התשלומים לנכים) גם אז יצטרך הנכה לשלם לפי מה ששלמו לו בחודש הראשון *50 חודשים * 15 אחוז.
כשהסברתי לו על מה הוא חתם הוא היה המום, כרגע אני מנסה להצילו מחתימה המסוכנת הזו.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אזהרה נוספת!
היום ראיתי חוזה של איזה נכה, שחתם בלי להבין על מה הוא חתם, שגם אם המוסד לביטוח לאומי ישלול ממנו את הקצבה לאחר זמן מאיזה טעם (כגון שאחוז הנכות ירד) או שהסכום שהמדינה נותנת לנכים יקטן מאיזה סיבה (למשל שהאוצר יחליט להקטין את התשלומים לנכים) גם אז יצטרך הנכה לשלם לפי מה ששלמו לו בחודש הראשון *50 חודשים * 15 אחוז.
כשהסברתי לו על מה הוא חתם הוא היה המום, כרגע אני מנסה להצילו מחתימה המסוכנת הזו.
שיזדרז.
אפשר לבטל חתימה תוך 7 ימים לאחר החתימה.
שישלח מיד במייל [ובכל אמצעי הקשר שיש לו שלהם] הודעת ביטול ובכך יהיה לו הוכחה על הודעת הביטול.
לא להסתפק בהודעה טלפונית [שהם יוכלו להכחיש].
כדאי לו לקחת מיד עו"ד ולנסות ולהיחלץ מהם.
כל רגע שעובר הוא יותר גרוע.
ללא עו"ד הם 'יאכלו אותו'.
==============
  • כל אדם שנתבע על ידי חברת מיצוי זכויות, רואה חשבון, יועץ מס או עורך דין לתשלום שכר טרחה עבור סיוע או ייצוג בתביעה לגמלה מול המוסד לביטוח לאומי, זכאי לסיוע משפטי בחינם מהאגף לסיוע משפטי ללא תלות בהכנסה.

נערך לאחרונה ב:

HUX;

משתמש חדש
אזהרה נוספת!
אפשר לפנות אליך בפרטי?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
כואב הלב!!!
חברות לנישול זכויות פוגשות אנשים במקום הכי שביר ופגיע שלהם
ומחתימים אותם על ויתור על חלק נכבד מהקצבאות שלהם
בטענה שהם לא יצליחו לקבל אותם ללא עזרה,
כשחלק גדול מהמקרים סיכום ביקור או אבחון מספיק.
וחלק צריכים ועדה, אבל בלי מאמץ הם זכאים.
החברות משכנעות שאין להם סיכוי לקבל את המגיע להם בכוחות עצמם והם נופלים בפח.
כואב...

בא יבוא

משתמש מקצוען
יש המלצה לעורך דין לתביעת קבלן שהתרשל וגרם נזקים, ובנוסף לא סיים את העבודה שלו?

תודה רבה

HUX;

משתמש חדש
פנחס רוזנצוויג
תוכל לעזור לי ? בבקשה זה דחוף
055-7600058 תזכו למצוות!

HUX;

משתמש חדש
אולי אם תוכל להתקשר מטלפון לא שלך ?
(כמובן שאני לא מהם ...)

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
שמעתי טענה שכל אלו שהצליחו להוציא קצבה דרך הארגונים היו מצליחים גם לבד ע"פ רוב
ואלו שלא מצליחים לבד לא יצליחו גם איתם
מניח את זה כאן למרות שאני לא יודע אם זה נכון

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
צודק.
אתה יכול לפתוח כתובת מייל אנונימית ע"ש פלוני אלמוני ולהתכתב איתו שם
(אין לו אף דרך בעולם לדעת מי אתה)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כך עשיתי ואני רוצה שהוא יהיה באתר כדי לכתוב את המייל ולמחוק מיד.
אם זה לא המייל האמיתי והשימושי אז מה זה משנה אם עוד אנשים יראו?
סתם מסקרנות לא באמת מעניין אותי מה כתובת המייל שפתחת... בכלל לא

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם זה לא המייל האמיתי והשימושי אז מה זה משנה אם עוד אנשים יראו?
סתם מסקרנות לא באמת מעניין אותי מה כתובת המייל שפתחת... בכלל לא
כי אני לא פותח מייל אנונימי לכל מקרה שבטיפולי, יש לי אחד בשביל כולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה