אותו גימייל, ממשק שונה!

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
או איך מעלים תמונה לחתימה בגימייל בלי להסתבך, ללמד אותם חויית משתמש לגוגל?

תראו איזו תגלית מרעישה גיליתי:
יש לי שתי חשבונות שונים בגימייל.
ניסיתי ליצור באחת מהן חתימה למייל, וכמה פשוט, יש אפשרות להעלות תמונה מאוסף תמונות, העליתי, והוצג (ואפילו הצלחתי איכשהו לקשר לאתר שלי, כמה נחמד.)

כשניסיתי לעשות אותו דבר בגימייל השני שלי, הפעולה הזו פשוט לא קיימת שם, אפשר רק להעלות תמונה מכתובת אתר, ולא מאוסף תמונות!
אותו ג'ימייל, אותה פעולה, בחשבון אחד זה כן הולך בחשבון השני לא.
מישהו יכול להחכים אותי למה?
Untitled-32.jpg Untitled-3.jpg

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה נותן לך להעלות תמונה מהדרייב שלך (כלומר, להעלות תמונה ואז זה מעלה לדרייב)
חשבון הדרייב נפתח רק בחשבון הגימייל הברירת מחדש שפתוח לך,
אם פתחת את חשבון 1 ואחר כך את 2 אז זה ייתן לך לפתוח את דרייב ולהעלות קבצים מדרייב וכו' רק בחשבון 1
נראה לי שזאת הבעיה והפצלש של הגימיילים שלך..

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני מכיר פתרון אחר
לשלוח הודעה בה יש תמונה שאתה רוצה שהיא תהיה החתימה ואח"כ לבחור אותה לחתימה

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
פותחים בחלון אחד את ההגדרות ובחלון שני את התמונה וגוררים לחתימה

3333

משתמש פעיל
אני באותה בעיה ולא הצלחתי לגרור
אז מה אפשר לעשות?

asf

משתמש פעיל
אם פתחת את חשבון 1 ואחר כך את 2 אז זה ייתן לך לפתוח את דרייב ולהעלות קבצים מדרייב וכו' רק בחשבון 1
נראה לי שזאת הבעיה והפצלש של הגימיילים שלך..
אכן מן הסתם זה הבעי' שלו, ופיתרון הוא לפתוח את החשבון גוגל בתוך חלון גלישה בסתר.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אכן מן הסתם זה הבעי' שלו, ופיתרון הוא לפתוח את החשבון גוגל בתוך חלון גלישה בסתר.
או לעשות יציאה מהמייל, ולהיכנס מחדש לשני.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוקיי
עשיתי משהו דומה, שלחתי מייל לעצמי, העתקתי כתובת תמונה מהחתימה ושתלתי שם במייל השני.
אבל, משהו מתמיה נוסף, איכשהו בחשבון הראשון הוא הביא לי את החתימה קליקבלית, עם אפשרות להקליק לאתר שלי.
איך אני עושה את זה בחשבון השני גם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה