דיל אושר עד.. עגלת בוגבו בי 6

• פותח הנושא mina
  • פורסם בתאריך

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ברור לי שזה מקורי ! בלי התחייבות , אבל אם הייתי צריכה הייתי קונה רגוע..
חנות כמו אושר עד יכולה להביא בסטוקים ולכן יותר זול
ולט נראה לי שתהרוס את השם שלה עם מוצר חיקויי כי הרי אי אפשר ל"עבוד" על אנשים הרבה זמן...

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אבל מה ההגיון שכאן יהיה בחנות אחת ב6000 ובאחת ב3000? נשמע לי ממש ממש מוזר...
אני הייתי מפחדת לקנות....
העניין הוא כמה היבואן מרויח
ובאושר עד שמוכרים כמות מטורפת בבת אחת שווה להם לעשות את המחיר הזה

שירונת

משתמש מקצוען
נכון לעכשיו באושר עד גב''ש אין אמבטיות. מבחינת צבעים- יש רק שחור שחור או שחור ווש או אפור קומפלט. היא אומרת שהיה גם צהוב אבל אולי נגמר.
אם את יודעת על סניף שיש אמבטיות אני ממש אשמח אם תוכלי לכתוב כאן.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכון לעכשיו באושר עד גב''ש אין אמבטיות. מבחינת צבעים- יש רק שחור שחור או שחור ווש או אפור קומפלט. היא אומרת שהיה גם צהוב אבל אולי נגמר.
טיולונים יש עדיין?
גב''ש - שמואל או שאול?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מישהו יודע כמה עולה אמבטיה לבד בחנויות זולות כמו סופר בייבי? וגגון בנפרד?

אחות מוסמכת

משתמש פעיל
שנה טובה לכולם!
מי שיש לו מידע -
עדיין נשארו עגלות?
איזה סניף?
המחיר לטיולון? לאמבטיה?
מישהו הצליח לברר האם זה המקורי?
יעזור לי ממש תשובות
דיי דחוף
תודה לכולם

פ.כ

משתמש חדש
אני מאמינה שזה מקורי אבל יש דבר כזה שזה לא מהיבואן הרשמי מה שאומר שבוגבו האמיתית יצרה את העגלה אבל לא יבואן רשמי הביא אותה לארץ (היה תקופה שחנות מול קניון איילון מכרה בוגבו גם מהיבואן הרשמי וגם לא)
זה בא לידי ביטוי רק באחריות אם זה דרך היבואן הרשמי פשוט יש אחריות בבוגבו עצמה ואם לא אז אין אלא אם כן החנות לוקחת אחריות..........

lizi_g

משתמש פעיל
אחרי שלכולם יהיה כזאת עגלה.
מענין מה תהיה העגלה הבאה שתהיה ניתנת להשגה שוב רק למאיון העליון....

נערך לאחרונה ב:

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
אני מאמינה שזה מקורי אבל יש דבר כזה שזה לא מהיבואן הרשמי מה שאומר שבוגבו האמיתית יצרה את העגלה אבל לא יבואן רשמי הביא אותה לארץ (היה תקופה שחנות מול קניון איילון מכרה בוגבו גם מהיבואן הרשמי וגם לא)
זה בא לידי ביטוי רק באחריות אם זה דרך היבואן הרשמי פשוט יש אחריות בבוגבו עצמה ואם לא אז אין אלא אם כן החנות לוקחת אחריות..........
בוגבו טוענים [אם מאמינים להם]
שכל אלו שקונים מחו"ל וכדו' נהיה יותר מהר חום מהשמש כי זה לא מיועד לאקלים הישראלי אלא רק לאירופאי
אני מכיר באמת משפחה שקנו בחו"ל וכל הגגון נהיה חום
תחשבו לפני שאתם קונים

עד מתי

משתמש מקצוען
בכנות
מעולם לא הבנתי מה הלהיטות אחרי הבוגבו
לא רואה בו לא יופי , לא בטיחות , לא נוחות לתינוק
אולי נוחות לאמא אם כי מאמינה שיש עוד עגלות בסטייל פחות שמשתוות לה
תסתכלו עליה פעם מהצד בלי ההיבט של המותג אולי תחשבו כמוני

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
אחרי שלכולם יהיה כזאת עגלה.
מענין מה תהיה העגלה הבאה שתהיה ניתנת להשגה שוב רק למאיון העליון....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה