דיון אוריה המשקיע המתחיל, מפקיד כל חודש 2500 ש"ח.

ה. שלמה

משתמש מקצוען
הא,
התפספס לי.
דווקא ממה שהיה ידוע עד היום, תשואה, לא אומרים שבלאקרוק אסור, אלא שהם מעדיפים לתת פתרון לכל הדעות.
ראיתי ש @קול מבשר התחיל לאחרונה לדבר בגנות עקיבה פיזית, אך לא ידעתי שזה נהפך למדיניות הרישמית.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
דווקא ממה שהיה ידוע עד היום, תשואה, לא אומרים שבלאקרוק אסור, אלא שהם מעדיפים לתת פתרון לכל הדעות.
גם אני ככה ידעתי.
זכור לי ששמעתי שר' מנדל שפרן מתיר, ולכן הם לא אוסרים.
ראיתי ש @קול מבשר התחיל לאחרונה לדבר בגנות עקיבה פיזית, אך לא ידעתי שזה נהפך למדיניות הרישמית.
מי זה? הוא מתשואה כהלכה?

סלום

משתמש פעיל
מדוע אינפיניטי חיסכון לילד הלכה, הפסיקו להחזיק את זה בעקבות המעבר לגלאט הון?
זה תשובה ממייל רשמי שלהם

MSCI world אינואסקו - 1185164 - כשרה
בלאקרוק - 1159235 - לא כשרה
ארה"ב S&P 500 1159250 - לא כשרה אתה יכול להשקיע בקרן הראשונה שביקשת מספר: 1183441 שהיא קרן דומה וכשרה.

דף גמרא

משתמש פעיל
זה תשובה ממייל רשמי שלהם

MSCI world אינואסקו - 1185164 - כשרה
בלאקרוק - 1159235 - לא כשרה
ארה"ב S&P 500 1159250 - לא כשרה אתה יכול להשקיע בקרן הראשונה שביקשת מספר: 1183441 שהיא קרן דומה וכשרה.
לא כשרה
זה אומר שאסור להשקיע בזה
או שאין על זה הכשר שלהם?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה