אוסטריה - דחוףףף

צילום בכיף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@אילה מינה עשית שם בדיקות קורונה לפני החזרה לארץ?
זה היה בקלות?

וגם אשמח לדעת ממשהו שהיה לאחרונה ממש בנתב"ג האם מחייבים בדיקות קורונה למחוסנים?
תודה רבה!

אבא שלי טס שבוע שעבר
עשה 4 בדיקות בסה"כ
אחת ביציאה מהארץ
אחת בהגעה לחו"ל
אחת ביציאה מחו"ל
ואחת בארץ
אבא שלי מחוסן

המקל והגזר

משתמש מקצוען
השאלה איפה אתם אמורים להיות, את מחפשת עכשיו איפה להיות, או שמתבססת על וינה עצמה ומשם רוצה לצאת לטייל?
בוינה יש הרבה סופרמרקטים כשרים ואת בית חבד, שם היינו במלון דירות מצוין וזול שהוא בבעלות יהודית והמשפחה גרה גם בבנין ככה שתמיד יש מישהו שיכול לעזור בכל מה שצריך.
אם רוצה אחפש לך את הקישור
ומשם נסענו להלשטאט וישנו שם לילה אחד (יצא לנו משתלם אפילו להשאיר את הדברים בוינה ולחזור לשם ולשלם על הלילה גם בוינה וגם בהלשטאט כי יחסית היה זול וזה היה נח)
הסים - אני לא יודעת על עובד, במלונות יש ווי פי אבל בד"כ חלש ואיטי, אבל לדרכים עוזר מאד שיש מכשיר, אין לך מישהו עם מכשיר לא פעיל ותכניסי סים רק בשביל הטיול? זה מה שאנחנו עשינו

תכנסי לאתר של בית חבד וינה, יש לך שם פירוט על הרבה מקומות והמרחק שלהם מהרובע היהודי, ומקומות שכדאי לטייל וכו'.
איפה ישנתם בהאלשטט?

ישראל ר.

משתמש פעיל
נראה מהמם!
באיזה מלון הייתם? (יש לך קישור)
הבעיה בכל הסיפור שאין לי מכשיר רק מחשב נייד קטן
בכלל לא הבנתי איך עובד הקטע של נטסטיק בחו"ל
זה אמור לעבוד לי?
שבוע טוב, יש לנו בחברת סים כשר חבילה של 2 ג"ב עם נטפרי לשימוש בחו"ל
לפרטים חברת סים כשר טל : 088021818 או במייל SK088021818@ gmail.com

llliat

משתמש חדש
אשמח להמלצות על נופש מאורגן לאוסטריה.
תודה.

Alistyle

משתמש מקצוען
מצאת כרטיסים זולים?
אנחנו היינו שנה שעברה בקאפל, היה מושלם!!
מניינים בשפע, מוצרים כשרים ואוטובוסים נוחים

פרוגיוזר

משתמש צעיר
מצאת כרטיסים זולים?
אנחנו היינו שנה שעברה בקאפל, היה מושלם!!
מניינים בשפע, מוצרים כשרים ואוטובוסים נוחים
תודה!
כרטיסים מצאתי במחיר סביר לפני חודשיים בערך (אותו מחיר שהזמנתי לשוויץ שנה שעברה אחרי פסח, אבל כל המחירים עלו..)

לגבי קאפל - יש שם כל שנה מניינים? יש מה לעשות באיזור? אתרים שאפשר להגיע עם תח"צ?

Alistyle

משתמש מקצוען
בקאפל יש מניינים כל שנה עד כמה שידוע לי
יש שם אוטובוסים נוחים וזמינים, אפשר להגיע לעיירות הקרובות בקלות, כמו גאלטור ועוד..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה